Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Geçmişte kalmaları olabilir mi? Her hafta doğrudan Dofy konuşuldu, tek başımıza biz konuşmadık. Her türlü laf atıldı ama karşı taraf 40 kişi olunca göze batmıyor sanırım. Yarın Teach veya başkası bu duruma düşecek.
Teach bu duruma düşmez. Teach tam bir korsan herşeyiyle hemde. Odanın en itinayla ayarladığı karakterlerden birisi kendisi. Son boslardan birisi kendisi. Son savaşlarda oda tatmin edici hareketler yapıcaktır. Bide şu durum var. Teachin rakibi kim luffy. Ama bir insan hem luffy hem teach fanı olabilir aynı anda. Böylede güzel bir insandır kendisi. Zehahahahaha :)

Fujitora ne arıyor ankette?:bilmem:

Konuda ise hiç bir karaktere fanı yüzünden soğumam ama illa seçim yaparken derseniz
Mihawk,Zoro ve Ace @Shakky sen misin beni soğutan? Hep senin sevdiğin karakterleri yazmışım.:(

Zoro konuları süper ya, çoğu zaman dikkat ediyorum hiç Zoro fanı yok olayın içinde biri gelip haterlik yapıyor sonra onun ardına bir iki kişi daha takılıyorlar, iki sayfa geçince de başlıyorlar fanları şöyle böyle demeye :D ve tüm bunlar olurken bir Zoro fanı bile bişey yazmamış oluyor çoğu zaman :gamyon:

Zoro konuları süper ya, çoğu zaman dikkat ediyorum hiç Zoro fanı yok olayın içinde biri gelip haterlik yapıyor sonra onun ardına bir iki kişi daha takılıyorlar, iki sayfa geçince de başlıyorlar fanları şöyle böyle demeye :D ve tüm bunlar olurken bir Zoro fanı bile bişey yazmamış oluyor çoğu zaman :gamyon:
Takma onları çok yahu. Zoro>Fuji diyenler falan var, kesin Garp fanı onlar. Zoroya ve fanlarına çamur attırmak istiyorlar. :)

Fujitora ne arıyor ankette?:bilmem:

Konuda ise hiç bir karaktere fanı yüzünden soğumam ama illa seçim yaparken derseniz
Mihawk,Zoro ve Ace @Shakky sen misin beni soğutan? Hep senin sevdiğin karakterleri yazmışım.:(
Kendimi aşırı fan olarak tanımlamıyorum ama doğrudur ne diyim. Biraz Shanks'e yöneleyim o zaman :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık