Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Doffy'e verilen oyların mimarları, bi de pişkin pişkin konuşuyonuz. Sizin sayenizde Doflaminga o kadar oy aldı. :D
Sen daha iyi bilirsin ama birazda bossların kaderi böyle, bizim suçumuz yoktur demiyorum ama ağır tahrik vardı.

Yüz yüze konuşsak fikrini değiştireceğime de canı gönülden inanıyorum.

Doffy'e verilen oyların mimarları, bi de pişkin pişkin konuşuyonuz. Sizin sayenizde Doflaminga o kadar oy aldı. :D
Gerçek değeri ortaya çıktı işte Zoro gibi.Sevgi - nefret birbirini tamamlayan biri ikilidir.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.İnsan sevdiğini öldürür diye boşa dememişler. :D Forum sayemizde Dof'u ne kadar sevdiğini fark etti Zoro gibi.Nefret edenler de bir zamanlar gizli yada açık zoro fanıydı.Şimdi tamamen gizli fanlar.

Fanlar yüzünden karakterden soğumakta saçma geliyor bana açıkçası. Sanki fenerbahçeliler yüzünden fenerden soğudum der gibi :D
Bir insan bir karakteri çok sevebilir abartabilir de fakat bunun karakterden soğutması saçma.

Şimdi elinizi vicdanınıza koyun ve tüm fanlar olarak şu gerçekleri kabul edelim iş tatlıya bağlansın :D
Zoro Law ve Luffyden bariz güçsüz.
Dof Marcodan güçsüz.
Shanks Kaidoudan güçsüz.
Luffy amiral seviyesi daha değil.
Croco orta seviye bir karakter bir Hancock veya Kuma asla olamayacak.
Mihawkta Yonko seviyesi falan değil.

Şu gerçekler çerçevesinde tartışmalar dönse çok sağlam forum oluruz :D

Fanlar yüzünden karakterden soğumakta saçma geliyor bana açıkçası. Sanki fenerbahçeliler yüzünden fenerden soğudum der gibi :D
Bir insan bir karakteri çok sevebilir abartabilir de fakat bunun karakterden soğutması saçma.

Şimdi elinizi vicdanınıza koyun ve tüm fanlar olarak şu gerçekleri kabul edelim iş tatlıya bağlansın :D
Zoro Law ve Luffyden bariz güçsüz.
Dof Marcodan güçsüz.
Shanks Kaidoudan güçsüz.
Luffy amiral seviyesi daha değil.
Croco orta seviye bir karakter bir Hancock veya Kuma asla olamayacak.
Mihawkta Yonko seviyesi falan değil.

Şu gerçekler çerçevesinde tartışmalar dönse çok sağlam forum oluruz :D
Mihawk ve Zoro dışındakilere katılıyorum. Çok doğru tespitler. Gerçi Croco da Hancock'tan güçlüdür şu an :)

Luffy, şu sıralar Akainu ve gereğinden fazla anlam yüklenen Croco-boy.
Üstad, gereğinden fazla değil, sadece olması gerekenden çook daha önce seriye dahil oldu. Aynı Mihawk gibi. En büyük şanssızlığı ise, Luffy'e rakip olmasıydı. Dikkat edersek, Marineford'da karşı karşıya geldiği en zayıf adamlar Doflamingo ve Jozu'ydu. Mangaka, boşuna bu adamı bu kadar güçlü adamlarla karşı karşıya çizmedi. Böyle yaparak, Corodile'ın kulvarı bu adamların yanı dedi ve itibarını da iade etti.

Benim beklentim yüksek, tekrardan karşımıza çıkacak olursa, Doflamingo'dan zayıf olmayacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Dof,Zoro ve Mihawk.

Mihawk fanları yüzünden Mihawk'tan soğuyunca otomatikmen Zoro'dan da soğuyorsunuz çünkü Zoro'nun fanları Mihawk'ı savunuyor.

Bir Zoro fanının Mihawk Amiral seviyesinde değil dediğini göremezsiniz.:ehe:

Dof ve Mihawk'ı amiral seviyesi yapınca ve Zoro'yu Law-Luffy ile aynı kefeye koyunca otomatikmen soğuma başlıyor bende.:D

herhangi bir ankette zoroya yakın oy alacak kadar fan sevgisinden muzdarip sadece itachi olduğunu düşünürdüm beni yanılttın korsanfan :/

Dof,Zoro ve Mihawk.

Mihawk fanları yüzünden Mihawk'tan soğuyunca otomatikmen Zoro'dan da soğuyorsunuz çünkü Zoro'nun fanları Mihawk'ı savunuyor.

Bir Zoro fanının Mihawk Amiral seviyesinde değil dediğini göremezsiniz.:ehe:

Dof ve Mihawk'ı amiral seviyesi yapınca ve Zoro'yu Law-Luffy ile aynı kefeye koyunca otomatikmen soğuma başlıyor bende.:D
Tespit gibi tespit.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık