Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Bu adam zaten amiral sayılmaz. Zatoichi filmini filan izleyin, trollüyor milleti :D Amiralliği amacı için kullanıyor, olayı başka. Vasıfsız değil yani.
Bu adam Dof'a yardım etmedi ya o yüzden vasıfsız bu Dof fanları için, yardım etse adamı yüceltirlerdi. Akainu'dan bile üstün olurdu. 20 tane meyve tekniği uydururlardı :D

Bir kaç kişinin abartısız mi artık ne denirse yüzünden Zoro gibi sağlam bir karakterin zan altında kalmasına yanarım. Adamin geçtiği her konu potansiyel trollenme riskinde.

Bu adam zaten amiral sayılmaz. Zatoichi filmini filan izleyin, trollüyor milleti :D Amiralliği amacı için kullanıyor, olayı başka. Vasıfsız değil yani.
Filmin tam adı o mu? Bir bakayım.
Shanks yapabilir özgür korsan ama fujinin öyle bir lüksü yok.Akainu kuruma sokmamakla doğru karar aldı ama ben daha iyisini yapar yonko üzerine salardım ölüp giderdi.:D
Yahu bence Akainu'yu dengelesinler diye başkaları torpille Fuji'yi amiral yapmış. Saka'da zaten bunu sevmediği için ölüme yolladı ama işte bir şekilde kurtuldu. Şimdi onu bahane edip kuruma sokmuyor. Nasıl ölmedi diye şaşırmıştır zaten.:D

Neyse konuyu dağıtmayalım fazla.:)

Filmin tam adı o mu? Bir bakayım.

Yahu bence Akainu'yu dengelesinler diye başkaları torpille Fuji'yi amiral yapmış. Saka'da zaten bunu sevmediği için ölüme yolladı ama işte bir şekilde kurtuldu. Şimdi onu bahane edip kuruma sokmuyor. Nasıl ölmedi diye şaşırmıştır zaten.:D

Neyse konuyu dağıtmayalım fazla.:)
2003 yapımı sinema filmi, bir de 70'ler de çekilen tv serisi var. Bizim amiral 70lerdeki tv serisinden alınma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık