Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Özgür irade bu kadar da özgür olmamalı :of:
Kankasının gölgesin de kalmış ondan sonra boşalan koltuğa oturtmuşlar bunu ama bir oğlunu bile kurtaramadı. Birde bu adamı övüyorlar. Roger tayfadan birine kötü söz söyleyenin ülkesini dümdüz ediyordu. :a:

Hayda, gömdün hemen IQmuzu Jaques. Yani WB ile ilgili bu tutumunun nedenleri neler, WB hakkındaki düşüncelerin nedir?
WB ile ilgili tutumumun nedenleri @RedTeroR

Dünyanın En İyi Kılıç Ustası

Kelimelerin baş harflerinden türetmişler işte forumdakiler :D
Yok @Densetsu no Samurai in bulduğu bir kısaltma. Dünyanın En İyi Kılıç Ustası
Ondan da soğudum zaten kendileri yüzünden bende Deiku'ya neden ısınamadım diyordum.

Şunu algılayamadı millet bir türlü. Benim Mihawk'ı sevdiğim için beklentim yok. Seride bu adam böyle çizildiği için beklentim var.
Kesinlikle.

Kankasının gölgesin de kalmış ondan sonra boşalan koltuğa oturtmuşlar bunu ama bir oğlunu bile kurtaramadı. Birde bu adamı övüyorlar. Roger tayfadan birine kötü söz söyleyenin ülkesini dümdüz ediyordu. :a:
+rep verme yeri var mı forumda? Rep vereyim :hhh:

Deiku Sensei gibi bir hitap sanıldı heralde.Mihawk'ın ünvanı o kadar basit kelimelerle açıklanacak gibi değil.Sekai .... diye uzayıp gidiyor.

Şunu algılayamadı millet bir türlü. Benim Mihawk'ı sevdiğim için beklentim yok. Seride bu adam böyle çizildiği için beklentim var.
Hadi hadi saklama Mihawk fanlığını artık itiraf et. :D Bir yere kadar saklayabildin ama çok belli oluyor şu evrede. :D Aç şöyle güzelinden bir analiz konusu ballandıra ballandıra anlat zamanı geldi. :)

Deiku Sensei gibi bir hitap sanıldı heralde.Mihawk'ın ünvanı o kadar basit kelimelerle açıklanacak gibi değil.Sekai .... diye uzayıp gidiyor.

Hadi hadi saklama Mihawk fanlığını artık itiraf et. :D Bir yere kadar saklayabildin ama çok belli oluyor şu evrede. :D Aç şöyle güzelinden bir analiz konusu ballandıra ballandıra anlat zamanı geldi. :)
Saklamıyorum yahu seviyorum karakteri. Hayranı olduğumu söylüyorum zaten :D Ama aşırı olarak nitelenecek bir durum yok sadece. Forumda kalırsam bir adet Mihawk ve Ace analiz, inceleme vs. türünden konularım olacak muhtemelen :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık