Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler (Ikinci Anket)

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler (Devam Anketi)

• Kullanılan toplam oy
    89
Oylamanın birincisi zaten Yamato. Anketi açan bir de en alta koymuş kesin Yamato fanı
En büyük Yamato haterı da sensin Capo.Hiç girme oralara.Jack etmez dedin lan kıza.3 Jack gelse yenemeyecek durumda iken.

Çok haklısın diyeceğim de tersi de geçerli be reis. Çok tek taraflı bir yorum olmuş.
Bu olay tek taraflı bir olay hocam zaten.Kata King'i yener dendiği için abartılmış oldu.Şimdi de forum güç seviyelerini harika analiz edip bu adamı yıllarca Jack-Queen-Dof gibi karakterle karşılaştırmamış gibi davranılıyor.Kata bu listedeki en underrated karakterdir muhtemelen.

Yamato'yla sevişmeye asla hayır demem. Eğer gerçek bir hater olsaydım Yamato ile sevişmezdim.
Olm bu kadar açık olma lan şurda :hhh::hhh:

Jack bence Yamato kadar ayakta dururdu Kaido karşısında
Jack'in 1v1de zorladığı sulong minkler+7 kına Kaido base halinde 5 dk zaman ayırmadı tokatlamak için.Yamato tek başına kınlardan çok daha fazla durdu Kaido karşısında.Yamato ile Jack arasında uçurumun uçurumu var.Yamato'yu Marco/King/Katakuri bile alamaz.

King dediğin adam da 2 Jack'i yiyecek güçte.Yamato daha bile güçlüsü.

Üye silindi 7459

Jack'in 1v1de zorladığı sulong minkler+7 kına Kaido base halinde 5 dk zaman ayırmadı tokatlamak için.Yamato tek başına kınlardan çok daha fazla durdu Kaido karşısında.Yamato ile Jack arasında uçurumun uçurumu var.Yamato'yu Marco/King/Katakuri bile alamaz.

King dediğin adam da 2 Jack'i yiyecek güçte.Yamato daha bile güçlüsü.
şaka yapıyom ya niye ciddiye aldın

King e oy attım ama fanı olduklarından değil, kaldırım taşından ibaret King. Yoksa bu adamın fanı çok az. Üstünden argüman üretmeye çalışan, algı yapanlar var o sebepten soğudum hafif.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık