Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 162 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    410
Ryokugyu bence samuray çıkabilir zaten o bölüm çıktığında açlık muhabbetini atmıştım ama Ushimaru olur mu muamma. Gülüşü falan benziyor ama daha genç duruyor, aradan o kadar zaman geçmesine rağmen. Yine de Ushimaru amiral çıkarsa iyi olur çünkü kılıççılar amiralci olur. :hhh:
Amiral'lere köpek çeken Zoro fanları ne yapar onu düşünüyorum.:D

Ryokugyu bence samuray çıkabilir zaten o bölüm çıktığında açlık muhabbetini atmıştım ama Ushimaru olur mu muamma. Gülüşü falan benziyor ama daha genç duruyor, aradan o kadar zaman geçmesine rağmen. Yine de Ushimaru amiral çıkarsa iyi olur çünkü kılıççılar amiralci olur. :hhh:
Fujitora dan dolayı amiralciler aslında lakin dillendirmeden :D

Kaido, Oden'in diğer daimyolar ile birlikte saldırıya geçse kendisini yeneceğini açıkça belirtiyor. Kaido ve as adamları iki Amiral eder herhalde.
Biz @Degiskenmadde ile konuşurken toplam güce değil de bireysel güce odaklanıp fark etmeden boş bir tartışmaya girmişiz. Şimdi sen yazınca fark ettim. Bizzat amiral olmasalar bile totalde minimum iki amirallik güç vardır, haklısın.
Amiral'lere köpek çeken Zoro fanları ne yapar onu düşünüyorum.:D
Mihawk>Amiral kesinleşmiş olur. Shanks>Mihawk olduğundan Yonko>Amiral için de çok sağlam bir kanıt çıkar. Yine @Montana 'nın işine gelmez. :d

Ryokugyu'nun bence kesinlikle şeytan meyvesi var Fujitora ilk Doflamingo'ya göründüğünde Doffy "Fujitora, Ryokugyu ikinizinde çok güçlü canavarlar olduğunuzu duymuştum" demişti ardından Fujitora hiç bir şeymiş gibi gökten meteor indirdi ve Doffy'e aralarındaki güç farkını gösterdi Ryokugyu'da aynı ayarda biri bence şeytan meyvesiyle etrafı manipüle etme becerisi diğer amirallere denk Roger, Shanks, Mihawk'da güçlü karakterler ama etrafı bir Shiki, Fujitora, Beyazsakal, 3 amiral, Sengoku gibi manipüle etmek şeytan meyvesi olmadan yapılabilecek bir şey değil.

Korkmalarının sebeplerinden biri Oden. Hala yaşayıp yaşamadığından emin değiller. (Öyle hatırlıyorum, yanlışsam düzeltsin biri.) O da amiral seviyesi aşağı yukarı. Yani çok yanlış bir çıkarım olmamış bence.
Japonya tarihi göz önüne alindiginda ilk olarak daimyolar amiral seviyesiydi oyle 4 5 tanede degil en az 20 tane bekleniyordu . Wanonun tam bagimsiz degil kaido tarafindan isgal altinda oldugu ogrenildikten sonra amiralcilik azaltilarak birakilmaya calisildi ve şogun amiral seviyesidir e cevrilerek bir sure daha devam etti. Kilici koklayip koklayip cosanlarda vardi kisa sure icinde japonya tarihini özet gecip etrafini aydinlatan uyelerde vardi ama kimse wanoyu boyle beklemiyordu. Ben kinemonun wanoda pazarcilik bile yapamiycagini dusunuyordum :D

Son düzenleme:
Japonya tarihi göz önüne alindiginda ilk olarak daimyolar amiral seviyesiydi oyle 4 5 tanede degil en az 20 tane bekleniyordu . Wanonun tam bagimsiz degil kaido tarafindan isgal altinda oldugu ogrenildikten sonra amiralcilik azaltilarak birakilmaya calisildi ve şogun amiral seviyesidir e cevrilerek bir sure daha devam etti. Kilici koklayip koklayip cosanlarda vardi kisa sure icinde japonya tarihini özet gecip etrafini aydinlatan uyelerde vardi ama kimse wanoyu boyle beklemiyordu. Ben kinemonun wanoda pazarcilik bile yapamiycagini dusunuyordum :D
20 tane amiral seviyesi bekleyen adam varsa utançlarından şimdiye intihar etmişlerdir.

20 tane amiral seviyesi bekleyen adam varsa utançlarından şimdiye intihar etmişlerdir.
Benim gozlemim eskisi kadar toz kondurulmayan bir seri degil one piece oldugundan fazla deger yukleyip vakit ayiranlar uzun uzun analizler ciddi oranda dustu . Kilic koklayanlar tamamen ayni hic bir fark yok hic sikayet edenine rastlamadim olayi minimal seviyede tutup hic cizgilerini bozmadilar.
Teoriler ve beklentileri tutmadı diye utanıp ortadan kaybolan yoktur ben denk gelmedi naruto serisinde tobinin obito olduğunu ima edenleri zevk için avlıyanlar tobi obito cıktıktan sonra hiçbirşey yokmus gibi davrandılar utanan utanmıştır pişman olan olmuştur ama herkesin okuyucu olduğu bir platformda kimse fikirleri yüzünden borçlu değildir.

Son düzenleme:
Benim gozlemim eskisi kadar toz kondurulmayan bir seri degil one piece oldugundan fazla deger yukleyip vakit ayiranlar uzun uzun analizler ciddi oranda dustu . Kilic koklayanlar tamamen ayni hic bir fark yok hic sikayet edenine rastlamadim olayi minimal seviyede tutup hic cizgilerini bozmadilar.
Kılıç fanlarına biraz haksızlık ettiğini düşünüyorum, onun haricinde haklısın. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık