Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 162 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    410
Wano ülkesinin adı ilk geçtiği zaman forum yoktu hocam. :d
Her yeni çıkan karaktere amiral deniyor, çünkü imparator denilirse dalga konusu olacaklarını kendileri de biliyorlar.
Yabancı fprumları kast ediyor olabilir. Skypea finalinden sonrasına denk geliyor en yaşlı platform. Aokiji ilk ortaya çıktığında tayfaya gelsin muhabbeti yapılmış ashdjdjdjfjf

Edit: Konuyla ilgili yorum yapam da alakasız yorum gibi olmasın

İlk başta Fujiyle ayrı yerdem diye düşünssm de araLrında dostluk var gibiydi eskiye dayanan. Acaba ikisi aynı yerden mi gelme?

Yabancı fprumları kast ediyor olabilir. Skypea finalinden sonrasına denk geliyor en yaşlı platform. Aokiji ilk ortaya çıktığında tayfaya gelsin muhabbeti yapılmış ashdjdjdjfjf
Ben de tüm tayfa toplansalar bunu döverler diye düşünmüştüm. Adam sonra denizi dondurdu. :d

Wano ülkesinin adı ilk geçtiği zaman forum yoktu hocam. :d
Her yeni çıkan karaktere amiral deniyor, çünkü imparator denilirse dalga konusu olacaklarını kendileri de biliyorlar.
O kadar eski bir degil tam tarihi soyleyemem ama punk hazard sonrasi olmasi lazim 2013 2015 arasi bir zamandir . O zamanlar kablosuz internet bilgisayar vs imkanlar mevcuttu :D korsanfan demedim bu arada baska turk platformlar mevcuttu ben korsan fan forumunu ismen hatirliyorum cok yeni bir forum olmamasi lazim smokeri ceviri yaptigi ismen hatirliyorum. Dedigin gibi ozamanlar yonkolar yari tanri gibi goruluyordu bende bu gruba dahildim yinede amiralleri seven sevmeyen cogu okuyucunun bagimsiz ulkenin sadece amiraller sayesinde var olabilicegi dusuncesi hakkinda ortak kaniya varmis cok ironik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık