Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 162 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    410
O kadar eski bir degil tam tarihi soyleyemem ama punk hazard sonrasi olmasi lazim 2013 2015 arasi bir zamandir . O zamanlar kablosuz internet bilgisayar vs imkanlar mevcuttu :D korsanfan demedim bu arada baska turk platformlar mevcuttu ben korsan fan forumunu ismen hatirliyorum cok yeni bir forum olmamasi lazim smokeri ceviri yaptigi ismen hatirliyorum. Dedigin gibi ozamanlar yonkolar yari tanri gibi goruluyordu bende bu gruba dahildim yinede amiralleri seven sevmeyen cigy okuyucunun bagimsiz ulkenin sadece amiraller sayesinde var olabilicegi dusuncesi hakkinda ortak kaniya varmis cok ironik.
Wano lafı ilk olarak Thriller Barc'da geçti ama sanırım. Punk Hazard'dan bahsedeceksek o dönemde bile Wano hakkında elle tutulur bir yorum yapabilmek zordu.
Ülkenin sadece amiraller sayesinde var olabileceği kanısını anlamadım bu arada.

Wano lafı ilk olarak Thriller Barc'da geçti ama sanırım. Punk Hazard'dan bahsedeceksek o dönemde bile Wano hakkında elle tutulur bir yorum yapabilmek zordu.
Wano'nun adı dediğin gibi ilk Korku Barkası'nda geçiyor. Hogback, Ryuma'yı tanıtırken onun Wanolu olduğunu söylüyor. Mangada 450 ya da 451 bölüm olması lazım, 2007'de çıkmıştı o da.

Bu kadar şey yazilinca bununla ilgili spoiler çıktı sandım. Yavaş yazın la...

Aynen öyle.Bende bunu hep yiyorum.Karakter kaç yıldır çıkmıyor hala.

Güncelde gördüğüm en güçlü karakterdi Kuzan, bölümü okurken ağzım açık kalmıştı.

Bence hala güncelde bile yapılan en etkili meyve yeteneği o.Düşünsene bir adadan başka bir adaya 1 hafta mesafe var ve sen aradaki tüm okyanusu bu sürede eriyemeyecek şekilde donduruyorsun.

Aynen öyle.Bende bunu hep yiyorum.Karakter kaç yıldır çıkmıyor hala.

Bence hala güncelde bile yapılan en etkili meyve yeteneği o.Düşünsene bir adadan başka bir adaya 1 hafta mesafe var ve sen aradaki tüm okyanusu bu sürede eriyemeyecek şekilde donduruyorsun.
Meyve yeteneğinin gücüne bir şey diyemem. Ben o bölümü çıktığı zaman okumuştum ve seride o ayarda bir karakter görmemiştik, o yüzdene etkisi bayağı büyük oldu.

Hafizan iyimis bu arada evet ryuma uzerinden thriller barkta bahsedilmisti. Benim bahsettogim sey kinemon kendisini tanitirken bahsettigi yerler wanonun dunya hukemetine bagli olmayan bagimsiz bir samuray ulkesi diyerek kisa özet gecmisti. Wano bagimsizsa oldukca guclu bir ulke oldugu dusunuldu hatta dunya hukumetini bile korkutmaliydi ve genel cikarim her mahallede amiral seviyesi bir samuray vardir denildi.

Meyve yeteneğinin gücüne bir şey diyemem. Ben o bölümü çıktığı zaman okumuştum ve seride o ayarda bir karakter görmemiştik, o yüzdene etkisi bayağı büyük oldu.
Hele denizciler baya zayıf gözüküyorlardi. İlk kez denizcilerin cidden güçlü olabileceğini farketmistik

Hafizan iyimis bu arada evet ryuma uzerinden thriller barkta bahsedilmisti. Benim bahsettogim sey kinemon kendisini tanitirken bahsettigi yerler wanonun dunya hukemetine bagli olmayan bagimsiz bir samuray ulkesi diyerek kisa özet gecmisti. Wano bagimsizsa oldukca guclu bir ulke oldugu dusunuldu hatta dunya hukumetini bile korkutmaliydi ve genel cikarim her mahallede amiral seviyesi bir samuray vardir denildi.
Korkmalarının sebeplerinden biri Oden. Hala yaşayıp yaşamadığından emin değiller. (Öyle hatırlıyorum, yanlışsam düzeltsin biri.) O da amiral seviyesi aşağı yukarı. Yani çok yanlış bir çıkarım olmamış bence.

Korkmalarının sebeplerinden biri Oden. Hala yaşayıp yaşamadığından emin değiller. (Öyle hatırlıyorum, yanlışsam düzeltsin biri.) O da amiral seviyesi aşağı yukarı. Yani çok yanlış bir çıkarım olmamış bence.
Kaido, Oden'in diğer daimyolar ile birlikte saldırıya geçse kendisini yeneceğini açıkça belirtiyor. Kaido ve as adamları iki Amiral eder herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık