Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 162 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    410
Mihawk'ın yonkou gücünde olduğunu yıllardır haykırıyoruz. Zoro'nun babası amiral çıkarsa bu sürpriz bir gelişme olmaz Mihawk için. Sadece hala ve hala ısrarla Mihawk'ı amiral gücünde gören ufak bir kesim için son tokat, son darbe olur o kadar.
Amirallerin sağ kollara değil İmparatorlara yakın olduğunu anladığın zaman Mihawk'a, Amiral denmesinin abes olmadığını kavrayacaksın..

Her zaman burdayım aşkımmm.

Kizaru'yu bilmem ama Sakazuki ve Kuzan klasman olarak Yonko'ya, Sağ koldan daha yakın olduklarına yüzde yüz eminim.. sırf kılıç kullanıyor diye de fujitora gibi çöplere en güçlü Amiral demem xd
Kılıç kullanıyor diye Fujitora'ya en güçlü amiral diyen var mı bilmiyorum. Bu iftira Zoro fanlarının olaylara bakış açısını küçümsemek için atılmış gibime geldi. Bu sitede sağlam teorilerin %80'i, sağlam analizlerin %87'si Zoro fanlarından çıkmıştır. Bizim yüzeysellikle işimiz olmaz. Onu ana karakter fanlarına söyleyeceksin ;) Bu arada verdiğim yüzdelere inanmayan @Millennium Wizard 'a sorabilir:mincika:

Akainu zaten yüksek ihtimalle Kuzan'la birlikte filo amirali seviyesi. Onlar Ocak dışı. Kizaru'nun ipini çeken çok sağ kol olur.

Kılıç kullanıyor diye Fujitora'ya en güçlü amiral diyen var mı bilmiyorum. Bu iftira Zoro fanlarının olaylara bakış açısını küçümsemek için atılmış gibime geldi. Bu sitede sağlam teorilerin %80'i, sağlam analizlerin %87'si Zoro fanlarından çıkmıştır. Bizim yüzeysellikle işimiz olmaz. Onu ana karakter fanlarına söyleyeceksin ;) Bu arada verdiğim yüzdelere inanmayan @Millennium Wizard 'a sorabilir:mincika:

Akainu zaten yüksek ihtimalle Kuzan'la birlikte filo amirali seviyesi. Onlar Ocak dışı. Kizaru'nun ipini çeken çok sağ kol olur.
Bu yorumu ya senden ya da @Dracula Mihawk 'tan gördüm çok iyi hatırlıyorum ikinizden biri kesin söyledi..

Akainu, Kuzan zaten Amiraldi iki yıl önceye kadar.. Filo Amirali seviyesi nereden çıktı şimdi.. Kizaru, Kuzan ve Sakanın gerisinde olsa bile aralarında çok fark olma şansı yok.. Mangakanın üçünü nasıl çizdiği belli.. ha diyorsan ki yeni gelen Amiralleri eskileri kadar güçlü bulmuyorum o yüzden Kizaruyla beraber onlara Amiral seviyesi Sakazuki, Kuzan, Sengokuya Filo Amirali seviyesi diyorsan başka.. (filo amirali seviyedinde kastın ne kimlere yakın kafanda bu skalada olan kişiler

Zoro'nun babası teorisinden sonra iyice merak etmeye başladım kendisini. Kaido, BM, Oden gibi ağır toplar bile gözüktü ama Ryokugyu hala silüettt! Hiçbir amiralde bu kadar kasmamıştı Oda. Tüm bunlar Ryokugyu'nun özel bir olayı olduğuna yönelik şüpheleri destekliyor. Teori gerçek olabilir mi acaba ? Wano sonu gözük artık. Öldük meraktan :artiz:

Zoro'nun babası teorisinden sonra iyice merak etmeye başladım kendisini. Kaido, BM, Oden gibi ağır toplar bile gözüktü ama Ryokugyu hala silüettt! Hiçbir amiralde bu kadar kasmamıştı Oda. Tüm bunlar Ryokugyu'nun özel bir olayı olduğuna yönelik şüpheleri destekliyor. Teori gerçek olabilir mi acaba ? Wano sonu gözük artık. Öldük meraktan :artiz:
Silüetlerde keramet olsaydı Kawamatsu bölümlerce silüet olarak çizilmezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık