Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü Hakkında

Beyazsakal isterse bıyığı ile de çatlatırdı onu bisentoya ne hacet :D Adam yumruğuyla falan deprem yaratıyor o_O Aokiji'nin saldırısı tam teklemelik fakat bu kalibrenin adamlarına yetecek seviyede mi? 2 kişiye kullandı biri Yonkou birisi de Shichibukai fakat ikisi de meyve yeteneğiyle* kurtulabildi.

Garp'ı küçümsemiyorum ama 2-3 saatte Yonkou alacak adam var mı seride ya.

*Ha bu demek değildir ki fiziksel gücü ile kurtulamaz. Belki görürüz ileride. Mesela kimisi - @gyjbschasdasdgh- Dof h.haki ile kırdı diyor, o da olabilir fakat ben gereksiz haki kullanmak yerine meyve ile hallettiğini düşünüyorum.
Benim de bahsetmeye çalıştığım şey bu.Jozu nereden bakarsan bak Aokiji'yi 2-3 saat tutabilecek adam ama teke gitti.Ayrıca Garp 2-3 saate yener dedim ama %90 kol bacak bişeyini keser Shanks.Buruk zafer anlayacağın :)

Benim de bahsetmeye çalıştığım şey bu.Jozu nereden bakarsan bak Aokiji'yi 2-3 saat tutabilecek adam ama teke gitti.Ayrıca Garp 2-3 saate yener dedim ama %90 kol bacak bişeyini keser Shanks.Buruk zafer anlayacağın :)
Bunun gibi meydan savaşlarında dikkatini kaybeden gider tabi. Hem bilmiyoruz ne seviyede kapıştıklarını yani 2-3 saat tutar demek için kahin olmak lazım.

Garp içinse, KK ile dövüşmüş eyvallah ama köprünün altından akan sular kurudu gitti :S Karşısında Wb'nin dikkatini çekmiş ve dediği gibi hızla yükselmiş bi adam var. Bunu daha seneler öncesi için diyor. Garp anca amiral ile kapışır, Yonkou onun ligi değil.

Bunun gibi meydan savaşlarında dikkatini kaybeden gider tabi. Hem bilmiyoruz ne seviyede kapıştıklarını yani 2-3 saat tutar demek için kahin olmak lazım.

Garp içinse, KK ile dövüşmüş eyvallah ama köprünün altından akan sular kurudu gitti :S Karşısında Wb'nin dikkatini çekmiş ve dediği gibi hızla yükselmiş bi adam var. Bunu daha seneler öncesi için diyor. Garp anca amiral ile kapışır, Yonkou onun ligi değil.
Senin için Yonko ile Amiral farklı seviyelerde.Bu sebeple tartışmak çok manasız.

Amiraller One Piece evreninde meyvenin ne kadar önemli olduğunun ispatıdır. Meyvelerini çıkar, amiralleri paket edecek onlarca karakter gördük.

Amiral goygoyu devam ediyor...
Amiral'lerin meyveleri tabi ki de çok büyük faktör. Ama bu adamlardan meyvelerini de çıkarsan yine en güçlü Koramiral'den daha güçlü olurlar bana göre. Yani Enel'in meyvesini çıkardığın seviyeden çok uzaktadırlar. O yüzden Enel'in fiziksel özelliklerini dayanıklılığı hakisini ben bu adamlarla kıyaslamam. Tabi bahsettiğim Enel Luffy'e yenilen Enel. Sonrasında daha gelişmiş çıkar o zaman başka. Ama Skypea'da ki Enel'den meyveyi çıkarırsan Luffy'e rakip bile olamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık