Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü Hakkında

Garp dediğiniz adam meyvesiz wb kadar güçlü bir adam ve kaç kere amiralliği ret etmiş , eğer sengoku tutmasaydı garp'ı akauin'udan mağma sucuk yapardı. Bana göre karakterleri iyi değerlendirmek lazım . Wb normal hali olsa ve hakisini kullanabilse kalbi teklemese akaui'nu ona ne yara açar ne bişey yapabilirdi. Adam kenbushoku hakisi'ni bile kontrol edemeyen bir adam.

Garp dediğiniz adam meyvesiz wb kadar güçlü bir adam ve kaç kere amiralliği ret etmiş , eğer sengoku tutmasaydı garp'ı akauin'udan mağma sucuk yapardı. Bana göre karakterleri iyi değerlendirmek lazım . Wb normal hali olsa ve hakisini kullanabilse kalbi teklemese akaui'nu ona ne yara açar ne bişey yapabilirdi. Adam kenbushoku hakisi'ni bile kontrol edemeyen bir adam.
Üzerinden Wb geçmiş Akainu'yu alırdı tabi ama meyvesiz Garp Wb kadar demek nedir allasen :S

Garp roger'la ölümüne kapışmış bir kişi bunu bile roger söyledi ona göre hesap et garp meyvesiz hali bu wb gibi veya amiral gibi bi meyvesi olsa alayını alır. :D Roger wb'yi yendi wb'nin göğsünde'ki yara roger dan kalma .

Garp roger'la ölümüne kapışmış bir kişi bunu bile roger söyledi ona göre hesap et garp meyvesiz hali bu wb gibi veya amiral gibi bi meyvesi olsa alayını alır. :D Roger wb'yi yendi wb'nin göğsünde'ki yara roger dan kalma .
Garp Roger ile kapışalı neler oldu neler... Hem Wb-Roger kapışmasını biliyorsan ayrıntılarından bahsetsene biraz daha. Aydınlat beni.

WB shanks'la konuşurken söylüyordu yarasını yani roger yaptı hem anime de hem mangada görebilirsin falz bir ayrıntısı yok. Garp'a goril meyvesi 10 numara gider adam antreman diye 8 dağı yıkmış. :D

Amiral'lerin meyveleri tabi ki de çok büyük faktör. Ama bu adamlardan meyvelerini de çıkarsan yine en güçlü Koramiral'den daha güçlü olurlar bana göre. Yani Enel'in meyvesini çıkardığın seviyeden çok uzaktadırlar. O yüzden Enel'in fiziksel özelliklerini dayanıklılığı hakisini ben bu adamlarla kıyaslamam. Tabi bahsettiğim Enel Luffy'e yenilen Enel. Sonrasında daha gelişmiş çıkar o zaman başka. Ama Skypea'da ki Enel'den meyveyi çıkarırsan Luffy'e rakip bile olamaz.
Tam olarak ne demek istedin anlamadım. Ama şöyle bi örnekle ben tam olarak ne demek istedim onu anlatıyım. Mesela Kizaru'yu ele alalım, meyvesiz Kizaruyu Zoro çok çok zorlanmadan alır. Sonradan kimse burdan saldırmasın diye tekrar ediyim, rahatlıkla alır demiyorum ama çok zorlanmadan alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık