Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Law ve Kuma nın yapabileceği kombolara güvenin. Law ve Luffy'nin Dofa yaptığını Law ve Mihawk bir amirale yapsa en kötü ihtimal bir uzuv gider.

Law hiç bir halt yiyemez bu savaşta.Daha Amiral etmeyen Doffa Luffy ile beraber girip bu şekilde yenebiliyor iken Amirali gıdıklar anca.Sakazuki puroyu yakayım derken tekler bu kamili.Hadi olmadı kafasına lazeri yer teke gider allahın eziği.

Law,Buggy tek yer,Kuma-Hancock arada kaynar,Mihawk-Weevil-Doff kafa kafaya girer ama yetmez.Amiraller pirzola partisi yaparken yener.

Ben lordlar dedim çünkü Mariejois'te olan toplantı da Mihawk diyor ki :
Shichibukailer ve denizciler eşit güçteki anlaşamayan iki grup aynı masada oturuyor.

Artık çeviri doğru mu yanlış mı bilmiyorum. Ama yazar gerçekte böyle birşey dediyse , bilmediğimiz güçleri var Shichibukailerin.

Çeviri yanlışsa da farketmez.

Karşıda Akainu var işime gelir kazanması.
İyi etmişin iyi. Isabetli karar :)

......................................................................

Mihawk Akainu'yu orta zorlukta alır. Weevil da Fuji'yi alır. Geri kalanın vay haline. Kuma&Mingo ikilisi perişan eder. Orta zorluğa yakın bir derecede kazanırlar :cool:

.

Saka vs Çibiler olsa anket daha makul olurdu.

Tabii sonuç yine değişmezdi ama en azından bir acaba dedirtecek durum oluşurdu :)

İyi etmişin iyi. Isabetli karar :)

......................................................................

Mihawk Akainu'yu orta zorlukta alır. Weevil da Fuji'yi alır. Geri kalanın vay haline. Kuma&Mingo ikilisi perişan eder. Orta zorluğa yakın bir derecede kazanırlar :cool:

.
Mihawk Akainu'u orta zorlukta anca satranç oynarken alır. Oda şaibeli , Akainu sonuçta taktisyen biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık