Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Işin içinde Mihawk olmasına rağmen ben bile mütevazi davranıp shiciler orta zorlukta alır derkene amiraller rahat alır diyen kişileri tebrik ediyorum :)

Fuji yani bizim vasıfsız Dof'un hakkı. Şu 3 shichiyi bile amirallerin alacakları kesin değil. Shichiler rahat alır.
Dof'u Fuji neyle yenecek hacı ? Zar atıp şansını dener artık :hhh: Ula bunun meyve gücüne Zoro kafa atıyor, Sabo yanında Koramiral tekleyip devam ediyor işine. Öyle muazzam K hakisi varki meteoru şehrin ortasına düşürüyor :hhh: Sivil sivil diyip Zoro'nun Pica'yı bitirmesini bekliyor ardındanda herkes güvende mi diyor :hhh:
Neyse yazacak çok şey var ama zaman harcamaya gerek yok.
Mihawk'ın bir Amiral alamayacağının garantisi yok
Wevil zaten kol almış bu sefer tamamını neden alamasın ?
Dof zaten iki amiral ile karşılaşmış ve bunlardan biri Dof için Amiraller gönderin derken diğerini zaten üstte yazdım.

Shicler Buggy ahmağına artı beyinsiz Kuma'ya rağmen yenerler :good:

Buggy yerine işe yarar biri olsaydı lordlar çok daha kolay kazanırdı.Gerçi yine güçleri hayli hayli yeter 3 kişi için.Weevil mesela amiral kolu almış adam.Soru cevap kısmında sorduğumda alabilecek tek kişi olarak onun ismi verildi.

Tabii foruma bunu anlatamazsın.Amiralleri çelikten bir heykel olarak görüyor çoğunluk o yüzden en fazla çizik falan atabiliyorsun. :/

Fuji daha luffye bulaşmak istemiyor acaba tek amiral 2 lorda birden bulaşmak ister mi diye biraz düşünün.Adam başı 2 kişi düşüyor Buggy'i bir kenara atarsak.

Akainu Mihawk karşısında her türlü çok daha baskın. Hani Mihawk Akainu'yu alır demek bir istek bir dilektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık