Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Beyazsakal korsanlarinin yenilmesi uzerine kurulu bir savasta,şov yaptilar diye amiralleri buyutmeye gerek yok.

Babalarinin kalbi tekledi,saf disi kaldilar farkli bir senaryoda,Jozu ile Marcoda yenebilir amiralleri.

Keza Marcoya birsey yapamadilar,Jozununda devreden cikartilmasi gerekiyordu mecburen donduruldu.

Yonkou tumenlerinden hicbir eksigi bulunmayan,Dof,Wevil,Mihawk gibi adamlar amirallerle kapisirlar bence.
Bu adama kulak verin. Şunu iddia ediyorum. Mf'deki ekip Ace'i kurtarma derdi olmadan sırf manyaklığına savaşsa, shiciler savaşa dahil olmasa, Wb genç olsa Marineford denizci mezarlığı olurdu. Bu kadar etmenin korsanları aleyhine çevrilmesi herşeyi belli ediyor zaten ;)

@Densetsu no Samurai Yasli haliyle Kizaruyu tutan bir Rayleigh varken,gencecik filinta gibi Dünyanin en iyi kilic ustasi Kizaruyu tutamayacak öylemi.
Bana destek çıkmak için yazdın herhalde bu mesajı ? Haklısın :)

Aynen. :) Dof fujiyi bağlar uyanışla Mihawk'ta çakıyı böğrüne saplar mesela çakı iş görsün isteniyorsa.

Çok zavallısın Fuji şu haldeyken sana çakıdan fazlasını kullanamam der. :D
Çakısını hakiyle kaplasa yeter :ehe:

Karargah filo amiralinin stratejik yönünü bir yana bırakarak , nasıl bir güç dengesi var ki kafanda Mihawk orta zorlukta Akainu'u yener diyebiliyorsun.
Anlamak mümkün değil.
Benim bildiğim Sengoku'nun planını ve emrini yerine getirmişti Saka'cık :) Kendisinin uyguladığı bir strateji göremedik Şu zamana kadar. Karargahı yeni dünyaya taşıdı bi'. Onda da henüz icraat göremedik.

Artistlik patinaja çok prim veriyorsunuz. O yüzden sıkıntı çıkıyor görüşler arasında. Serinin zirvesi olan adam ölürken, bak ölürken diyorum; amirali püre yapıyor. Bu adamın gençliği amiralin elma çuvalı gibi yerin dibine girmesini kafi görmez bisentosunu iki kaşının arasına sokardı :) Üstelik bunu genç halinde yapacağını düşünürsek hamle sayısını 3'ten 2'ye düşürürdü. Serinin zirvesine bakıp ona göre yorum yapın az ;)

yorumlara bakıyorumda bi arkadaş mihawk akainuyu orta zorlukta yener demiş :D komik yorumlar bunlar mihawkı zoro geçicek o bile akainuyu indiremezzz.hangi sag kol en güclü amirali indirebilir soruyorum size.mihawkı bukadar büyütmeyin. ankete gelicek olursak amiraller yener diyorum.kizaru sadece tek basına 9 novayı terlemeden indirdi.sayının bir önemi yok shichilerde mihawk dısında dogru düzgün rakip yok.

Yahu hala WB örneği veriliyor , iki atmış . Alın size 2 atan WB:

Bu halde kaç saat daha yaşayacak sizin 2 atan WB onu hiç kimse söylemiyor. WB iki atıyor Akainu tek.

İlk plaza dövüşünde Akainu ile niye uğraştı WB onu açıklayın madem öyle 2-3 atabiliyor. Demek ki öyle gelip arkadan vurmadan olmuyor o işler.

Hadi geçtim bunu. Bunun Mihawk ile ne alakası var?
Mihawk WB'i yenecek mi?
Hani bu adamla bizim farkımız ne deyip saldırmaya çalışan.

He Mihawk orta zorlukta alır Akainu'u he.

Bu halde kaç saat daha yaşayacak sizin 2 atan WB onu hiç kimse söylemiyor. WB iki atıyor Akainu tek.

İlk plaza dövüşünde Akainu ile niye uğraştı WB onu açıklayın madem öyle 2-3 atabiliyor. Demek ki öyle gelip arkadan vurmadan olmuyor o işler.

Mihawk WB'i yenecek mi?

Mihawk orta zorlukta alamaz kazansa dahi o ayrı ama ben yanlış gördüğüm yerleri yazayım.

Wb plazadayken kendini tutarak dövüşüyordu.Gerçekten tüm gücüyle asıldığını mı düşündün yada odanın daha o zaman tam güç göstereceğini.Askerlere attığı bisento içindeki deprem baloncuğu hafif bir saldırı dağıtmak için atıyor.Koramiraller bile dimdik ayakta.Adam kendi müttefiklerini de düşünüyor.Gerçekten o saldırının çok güçlü ve tam güç olduğunu ve akainunun o şekilde ayağıyla durdurduğunu düşünmedin umarım. :)

Arkadan vurmakla arkasına geçmek arasında da fark var.Askerler görüyor akainu k.hakiyle göremiyor.Al sana hız farkı Wb isteyince çok hızlı olabiliyor.Akainunun sırtını beyazsakala dönüp başka işle uğraşacak hali yok o riske giremez biraz akıllıysa.

Son düzenleme:

Mihawk WB'i yenecek mi?

Mangadan haberin mi yok diyeceğim, Öyle biri değilsin. O halde işine geldiği gibi yorumluyorsun sonucu çıkıyor. Neden ?

Marco Squardo olayı için diyor ki "dostu olsa bile" Oyaji böyle saldırılardan rahatlıkla sıyrılabilirdi.

Bunun meali şudur. Demek ki Oyaji eski Oyaji değil. Hakisini eskisi gibi kullanamıyor. Çok değil, daha birkaç sene önce Ace'i uykusunda tekleyen adam şimdi düşmanının saldırılarından bile kaçamıyor.

Şimdi senin bu sahneyi atma sebebin olayı tamamen Akainu lehine görmenle alakalı iken benim yukarıda yazdığım mangakanın yazıp çizdiği bir gerçektir. Wb böyle bir saldırıyı gençliğinde ya da 5-10 yıl öncesinde bile yemezdi. Bu mangakanın üzerine başa basa söylediği birşey. Sen bu sahneyi amiral yonkouyu düdükledi şeklinde atarak Akainu'ya prim vermeye çalışıyorsun sadece. Ve dediğim gibi Wb'yi zirve halinde düşünmeyerek yine istediğin gibi değerlendiriyorsun olayı. Çünkü sen de adın gibi biliyorsun Wb'nin, Roger'ın bu adamları zirve çağında pestil yapıp peçete gibi kenara atacağını. Öyle görmek istemiyor olabilirsin de manga sayfası atıp da mangakanın savunduğun şeylerin aksini yazdığı şeyleri kendince haklı göstermeye çalışma ya da amirallerden prim yaptırma :)

Wb hiçbir amirali şahsi düşmanı olarak görmedi. Ta ki Ace ölünceye kadar. Ondan sonra da birini şahsi olarak hedef aldığında neler olabileceğini gösterdi zaten. Hem de yarı ölüyken! Burdan yola çıkıp da Wb Akainu'yla neden uğraştı demen de yanlış. Çünkü gerçekten uğraştığında neler olabileceğini gördük dediğim gibi. Oradaki birçok vs. gibi Wb de dahil kimse şahsi bir rakip seçemedi adam akıllı. Çünküsü çok bu işin. Sayı üstünlüğü, saha üstünlüğü, Wb'nin sağlık durumu, Luffy'nin bir tarafını kurtarma çabası, Ace'in hayati tehlikede olması, psikolojik baskı, komplolar ve bel altı diyebileceğimiz stratejiler vs. Wb ve ekibi o kadar büyük ve güçlü ki adam bu ekibi yendirmek için ne kadar şey yapmış, gör. O kadar handikap üzerinden köpeciği övecem diye uğraşma :oops:

3 amirali yenebilirler bence shichibukailer. Fujiyi Dofly,Kizaruyu Wevıl(Tahminimce) tutabilir. Geri kalanlar Mihawk gibi bir ağır top ve Law gibi sağlam supportla alabilirler Akainuyu. 1 amiral daha dengeleri öteki tarafa kaydırır fakat şu haliyle Shichiler alır.

Mangadan haberin mi yok diyeceğim, Öyle biri değilsin. O halde işine geldiği gibi yorumluyorsun sonucu çıkıyor. Neden ?

Marco Squardo olayı için diyor ki "dostu olsa bile" Oyaji böyle saldırılardan rahatlıkla sıyrılabilirdi.

Bunun meali şudur. Demek ki Oyaji eski Oyaji değil. Hakisini eskisi gibi kullanamıyor. Çok değil, daha birkaç sene önce Ace'i uykusunda tekleyen adam şimdi düşmanının saldırılarından bile kaçamıyor.

Şimdi senin bu sahneyi atma sebebin olayı tamamen Akainu lehine görmenle alakalı iken benim yukarıda yazdığım mangakanın yazıp çizdiği bir gerçektir. Wb böyle bir saldırıyı gençliğinde ya da 5-10 yıl öncesinde bile yemezdi. Bu mangakanın üzerine başa basa söylediği birşey. Sen bu sahneyi amiral yonkouyu düdükledi şeklinde atarak Akainu'ya prim vermeye çalışıyorsun sadece. Ve dediğim gibi Wb'yi zirve halinde düşünmeyerek yine istediğin gibi değerlendiriyorsun olayı. Çünkü sen de adın gibi biliyorsun Wb'nin, Roger'ın bu adamları zirve çağında pestil yapıp peçete gibi kenara atacağını. Öyle görmek istemiyor olabilirsin de manga sayfası atıp da mangakanın savunduğun şeylerin aksini yazdığı şeyleri kendince haklı göstermeye çalışma ya da amirallerden prim yaptırma :)

Wb hiçbir amirali şahsi düşmanı olarak görmedi. Ta ki Ace ölünceye kadar. Ondan sonra da birini şahsi olarak hedef aldığında neler olabileceğini gösterdi zaten. Hem de yarı ölüyken! Burdan yola çıkıp da Wb Akainu'yla neden uğraştı demen de yanlış. Çünkü gerçekten uğraştığında neler olabileceğini gördük dediğim gibi. Oradaki birçok vs. gibi Wb de dahil kimse şahsi bir rakip seçemedi adam akıllı. Çünküsü çok bu işin. Sayı üstünlüğü, saha üstünlüğü, Wb'nin sağlık durumu, Luffy'nin bir tarafını kurtarma çabası, Ace'in hayati tehlikede olması, psikolojik baskı, komplolar ve bel altı diyebileceğimiz stratejiler vs. Wb ve ekibi o kadar büyük ve güçlü ki adam bu ekibi yendirmek için ne kadar şey yapmış, gör. O kadar handikap üzerinden köpeciği övecem diye uğraşma :oops:
Bak tek tek anlatıyorum net şekilde.

WB Akainu'a 2 attı diyen adam trolluyor yada işin sadece WB'in çizildiği sahnelerine bakıyordur.

Orda adam ne çiziyor. Öfke ile dolup taşmış WB ilk darbeyi Akainu Marco ile konuşurken gelip arkadan vurmasına rağmen , Akainu kalkıp Meigo ile tek darbede yüzünü alıyor
İkinci vuruşta yer yarılıyor ve Akainu düşüyor. Orda adam tutunup sonra tekrar yukarı çıkıyor.

WB hasarı veriyorda Akainu orda okey mı oynuyor?
Ondan bahsetmek işinize gelmiyor tabi.
Niye çünkü diğer türlüsü kolay.
WB iki attı Akainu izledi , durdu hiçbir şey yapmadı.

WB eski gücünde değil zaten oraya girmiyorum çünkü asıl mesele WB değil.

Mihawk ile bunun ne alakası var onu bir söyle?

Mhaek WB'den mı güçlü?
Mihawk WB'i mı kesti?

Mihawk WB ile karşı karşıya gelemedi bile.

En azından dövüşmüş bir Akainu var. O sırada Marco Vista'a git Mugiwara'a yardım et diyor

İlla WB üzerinden yürüyeceksen zararlı çıkarsın. Hemde çok.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık