Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Bak tek tek anlatıyorum net şekilde.

WB Akainu'a 2 attı diyen adam trolluyor yada işin sadece WB'in çizildiği sahnelerine bakıyordur.

Bak orda adam ne çiziyor. Öfke ile dolup taşmış WB ilk darbeyi Akainu Marco ile konuşurken gelip arkadan vurmasına rağmen , Akainu kalkıp Meigo ile tek darbede yüzünü alıyor
İkinci vuruşta yer yarılıyor ve Akainu düşüyor. Orda adam tutunup sonra tekrar yukarı çıkıyor.

WB hasarı veriyorda Akainu orda okey mı oynuyor?
Ondan bahsetmek işinize gelmiyor tabi.
Niye çünkü diğer türlüsü kolay.
WB iki attı Akainu izledi , durdu hiçbir şey yapmadı.

WB eski gücünde değil zaten oraya girmiyorum çünkü asıl mesele WB değil.

Mihawk ile bunun ne alakası var onu bir söyle?

Mhaek WB'den mı güçlü?
Mihawk WB'i mı kesti?

Mihawk WB ile karşı karşıya gelemedi bile.

En azından dövüşmüş bir Akainu var. O sırada Marco Vista'a git Mugiwara'a yardım et diyor

İlla WB üzerinden yürüyeceksen zararlı çıkarsın. Hemde çok.
Işine geldi mi amiraller denizcilerin en büyük gücü ve yonkouların bire bir rakibi. Rakip olarak gördüğün adam 70'ine merdiven dayamışken uykusunda Ace'i tekliyor, işine gelmedi mi yonkouların rakibi olan amiraller arkasında koskoca yonkou varken kenb. haki fakiri gibi yumruğu beynine yiyor :) Uykusunda adam tekleyen Wb, ayık halde arkasındaki yonkouyu hissedemeyen Akainu. Evet bu adamlar yonkouların bire bir muhatabı gerçekten. Her yerden belli oluyor gerçekten :alkis: Hayır arkandaki Squardo gibi bir ezik olsa da savaş anında hissedemesen neyse.. Koskoca yonkou lan. Sinirden kudurmuş bir de. Şimdi sen bunu dikkati dağınıktı, o anda başkasıyla uğraşıyordu diyerek açıklarsın. Yersen :) Ama aynı durumda Jozu oldu mu Kuzan döndürdü geçti olur :ehe:

Ayrıca Akainu felç oldu orada. Solucan gibi yuvarlandı aşağı. Anında bir yere tutunup da çıkmadı dışarı.

Mihawk'a nereden geldik onu bile unuttum yahu. Amaaaaaan aman! :)

Şakasınız siz. Amiraller Denizcilerin Yonkou'sudur. Shichibukailerden Yonkou seviyesi adam çıkmadıkça 3 Amiral 6 Shichi'yi yer.

Işine geldi mi amiraller denizcilerin en büyük gücü ve yonkouların bire bir rakibi. Rakip olarak gördüğün adam 70'ine merdiven dayamışken uykusunda Ace'i tekliyor, işine gelmedi mi yonkouların rakibi olan amiraller arkasında koskoca yonkou varken kenb. haki fakiri gibi yumruğu beynine yiyor :) Uykusunda adam tekleyen Wb, ayık halde arkasındaki yonkouyu hissedemeyen Akainu. Evet bu adamlar yonkouların bire bir muhatabı gerçekten. Her yerden belli oluyor gerçekten :alkis: Hayır arkandaki Squardo gibi bir ezik olsa da savaş anında hissedemesen neyse.. Koskoca yonkou lan. Sinirden kudurmuş bir de. Şimdi sen bunu dikkati dağınıktı, o anda başkasıyla uğraşıyordu diyerek açıklarsın. Yersen :) Ama aynı durumda Jozu oldu mu Kuzan döndürdü geçti olur :ehe:

Ayrıca Akainu felç oldu orada. Solucan gibi yuvarlandı aşağı. Anında bir yere tutunup da çıkmadı dışarı.

Mihawk'a nereden geldik onu bile unuttum yahu. Amaaaaaan aman! :)
Şaka gibi.
Baktın Mihawktan iş çıkmıyor bari Yonkou üzerinden gideyim, ordan da Mihawk Yonkou gücünde deyip kurtarırım diyorsun.

Evet Yonkou Mihawk'a Marco kendi bile gitmeyip Vista oraya bir el atıver diyor.

Bunuda topla bı zahmet.

Marco Kaido ve BigMom'a da Vista'ı yolluyor. Huyudur

Şaka gibi.
Baktın Mihawktan iş çıkmıyor bari Yonkou üzerinden gideyim, ordan da Mihawk Yonkou gücünde deyip kurtarırım diyorsun.

Evet Yonkou Mihawk'a Marco kendi bile gitmeyip Vista oraya bir el atıver diyor.

Bunuda topla bı zahmet.
Ona bakarsan, Crocodile'da Daz Bones'i gönderiyor. Senin mantıkla gidersek, Crcodoile'a göre Daz ve Mihawk eşitti ama öyle değilmiş, Daz tek yedi. Bana göre Mihawk ve Vista karşılaşması devam etseydi değişen pek bir şey olmaz, Daz gibi yenililirdi.

Ona bakarsan, Crocodile'da Daz Bones'i gönderiyor. Bu mantıkla gidersek, Crcodoile'a göre Daz ve Mihawk eşitti ama öyle değilmiş, Daz tek yedi. Bana göre Mihawk ve Vista karşılaşması devam etseydi değişen pek bir şey olmaz, Daz gibi yenililirdi.
Daz Bonesi yollamadi Crocodile.
Daz kendi gitti tek yedi, sonra Crocodile çıktı karşısına.

Şaka gibi yorumlar.Hayır tartıştığınız adam Yonkou 10 iken Amiraller 5.5 diyen adam :D

Genç Wb Roger felan zirve döneminde şimdiki Amiralleri ezer geçer ona laf diyen yok.Kendi döneminin Amirallerini sümük gibi ezip geçememişler işte.Sürekli bunu göz önüne atıp kendinizi aklamaya çalışmayın.Arada nesil farkı var.Mangaka bile serumlarla oturan adama diğer 3 diri yonkouya rağmen en güçlü demiş ise bir oturun düşünün yav.

Acaba dedirten tek isim Mihawk.O da ünvandan dolayı.Mf de yaptıklarına baksak Vista veya 1 2 tık üstü,ünvana baksak >Şenks

Burdan Croconun yolladığını mı çıkarayım?
Yoksa Luffy şaşırırken , Daz'ın aynı saftayız Patronun emri böyle düşmanımız denizciler deyip yardım etmesini mi.
Adam yardım için geldi, tıpkı İvankov ve diğerleri gibi. Tek yedi ,hemen sıradaki geldi ( Crocodile).

Burdan Croconun yolladığını mı çıkarayım?
Yoksa Luffy şaşırırken , Daz'ın aynı saftayız Patronun emri böyle düşmanımız denizciler deyip yardım etmesini mi.
Adam yardım için geldi, tıpkı İvankov ve diğerleri gibi. Tek yedi ,hemen sıradaki geldi ( Crocodile).
Sen nasıl istersen öyle anla. Crocodile, Daz Bones'e yardım etmesi için emir vermiş, ben bunu anlıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık