Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    183
Mf de magma yadirdiginda niye kimseye birsey olmadi ezik korsanlar disinda.

Bole sacma yorumlar yapmayi nasil beceriyonuz

Komboları yaparsak.
Mihawk+Kuma+Buggy=Akainu
Dof+Law=Kizaru
Ayıboğan+Hancock=Fujitora
Shichibukailerden 2-3 kişi eksilir ve amiraller yenilir. Zafer. Her takıma bir haki bilen ekledim. Yoksa nasıl dokunsunlar. Fuji hariç hakisiz de dokunulabilir.

Komboları yaparsak.
Mihawk+Kuma+Buggy=Akainu
Dof+Law=Kizaru
Ayıboğan+Hancock=Fujitora
Shichibukailerden 2-3 kişi eksilir ve amiraller yenilir. Zafer. Her takıma bir haki bilen ekledim. Yoksa nasıl dokunsunlar. Fuji hariç hakisiz de dokunulabilir.
Marco, Vista, Croco ve tüm tümen komutanlarından da haki bilenler vardı.
Mesela Akainuya bakalım. Croco, Jinbei, Marco, Vista, İvankov, Buggy ve diğerleri... bu kadar adam sadece engellemeye ve Luffy'yi kaçırmaya çalıştı. Karşı koymayı düşünen bile yoktu zaten.

Son düzenleme:
Marco, Vista, Croco ve tüm tümen komutanlarından da haki bilenler vardı.
Mesela Akainuya bakalım. Croco, Jinbei, Marco, Vista, İvankov, Buggy ve diğerleri... bu kadar adam sadece engellemeye ve Luffy'yi kaçırmaya çalıştı. Karşı koymayı düşünen bile yoktu zaten.
Bir anlık şov amaçlı gösterilere bakacaksak buradan bir çıkarım yapılamaz. Ona bakarsan Luffy'de 3 Amiralin önüne atladı, Marco Aokiji'ye tekme atıp poz verdi, Crocodile Ace idam edilmeden önce kurtardı gene poz verdi, bu demek midir ki bu adamlar bütün denizciler ile tek başına dövüştü ?

Gösterdiğin bölümün ardından öbür bölüm diyor ki bütün denizciler güçlerinin yarısını Beyazsakal korsanlarına yollasın. Bütün denizcilerden bahsederken amiraller ve kor-amirallerde bu işe dahil oluyor. Haliyle Akainu'nun tek başına dövüşme gibi bir ihtimali yok, denizci güçlerinin yarısını arkasına toplamış, herşeyi geçtim, Marco ve Vista dururken, ve burunları bile kanamamışken, Curiel'e mi kaldı Akainu ile dövüşmek ? Moria'yı Jinbe gibi tekleyip geçemeyen Curiel'den bahsediyoruz, savaş o kadar büyük çaplı ve etrafa dağılarak oluyor ki Curiel bile Akainu ile eşleşebilmiş.Burada Akainu tek diğerleri toplu gibi bir savaş söz konusu değil.

Bir anlık şov amaçlı gösterilere bakacaksak buradan bir çıkarım yapılamaz. Ona bakarsan Luffy'de 3 Amiralin önüne atladı, Marco Aokiji'ye tekme atıp poz verdi, Crocodile Ace idam edilmeden önce kurtardı gene poz verdi, bu demek midir ki bu adamlar bütün denizciler ile tek başına dövüştü ?

Gösterdiğin bölümün ardından öbür bölüm diyor ki bütün denizciler güçlerinin yarısını Beyazsakal korsanlarına yollasın. Bütün denizcilerden bahsederken amiraller ve kor-amirallerde bu işe dahil oluyor. Haliyle Akainu'nun tek başına dövüşme gibi bir ihtimali yok, denizci güçlerinin yarısını arkasına toplamış, herşeyi geçtim, Marco ve Vista dururken, ve burunları bile kanamamışken, Curiel'e mi kaldı Akainu ile dövüşmek ? Moria'yı Jinbe gibi tekleyip geçemeyen Curiel'den bahsediyoruz, savaş o kadar büyük çaplı ve etrafa dağılarak oluyor ki Curiel bile Akainu ile eşleşebilmiş.Burada Akainu tek diğerleri toplu gibi bir savaş söz konusu değil.
Duygularıma tercüman oldun. Teşekkürler.

2 amirale 2 shichi konusu tartışılırken bu tarz bir vs var mı diye merak ettim. Yeni üyelerin konu hortlatmak gibi vazifeleri vardır sonuçta :) Ama burda amiraller baya önde gitmiş beklemediğim bir sonuç doğrusu. Galiba Akainu faktöründen dolayı millet amirallere abandı. Onun yerine denk olduğu Kuzan olsa sanki shichilere daha fazla oy çıkardı gibi geliyor bana :)

Benim oyuma gelince shichilere gidiyor.

Amiralleri hiçbir yerde ezdirmeyen @Jason bile shiciler alır dediyse anketi kapatın gitsin. Green Bull olsa ciddi ciddi düşünürdüm ama şu anki durumda shiciler öttürür.

Amirale oy veren neye göre vermiş anlamak güç. Zaten orada amirale yakın güçte 2 kişi, amiralden güçlü olan da iki kişi var. Hayırdır ? :)

Amiral kolu alan Weevil var. En az onun kadar güçlü çıkacak Mihawk var. Buggy'i saymazsak en zayıf olan Law bile amiral oyalayacak güçte ve meyvesi kombo yapmaya oldukça müsait. Kuma saldırıları yansıtan bir meyveye sahip ve en az Kizaru kadar hızlı yer değiştirebiliyor. Law ve Kuma çok tehlikeli kombolar yapabilir. Hancock ve Dofy H.haki kullanıcısı. Ayrıca Dofy'de uyanış var. Amiraller'i anlatmaya gerek yok zaten dehşet verici güçleri var. Ama shichiler de çok fena. Mihawk ve Weevil bire bir amiralle eşleşebilecek isimler. Yenerler yenilirler orası muamma ama uzun sürer bu iki savaş. Geriye kalan dört isim (Dofy, Kuma, Hancock, Law) bir amirale fazla gelir. Sonra da Mihawk ve Weevil eşleşmelerinin dengesini bozmaya yardım ederler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık