Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trolüne veya kıllığına atılan yorumlar haricinde çoğu insan böyle düşünüyor ve bunu dile getiriyor zaten forumda.
O mevzunun patlama noktası orası değil.Birileri zoronun hedefi çok yüksek seri sonu bu yüzden zirvede olacak falan dediği için karşı olarak al bu adam kaptan demek ki zorodan üstün diye çıktı bu mevzu.Yoksa aklı başında her insan evladı Kuro da kaptan o da mı güçlü diye basit bir denklem kurabilirdi.

Canım benim senin nickine bile dikkat etmedim ki kaldı ki mesajını alıntılamakla uğraşıcam. Benim için o kadar önemsiz genel geçer birisin ki seninle ya da başkasıyla tartışma ortamına girmek istemem. Çayda çıra oynuyor dediğin zoro apoyu teklemiş bitirmiş işini spoilerdan gördüğümüz kadarıyla şu wano arcında başından beri tek dişe dokunur işi yapmış adam ve sen lafını yemiş oldun olay bu kadar basit ama sindiremediğin için benim gafımdan vurmaya çalışıyorsun ?. Seriyi okurken az sabırlı olmanı tavsiye ederim sana böylece bir daha lafını yemek zorunda kalmazsın ?. Hadi bakalım.
Sen haklısın kardeşim. Lafımı yediğimi açık ve kesin olarak kabul ediyorum. Zoro'dan, senden ve tüm Zoro severlerden özür dilerim. :byee:

Üye silindi 5781

Canım benim senin nickine bile dikkat etmedim ki kaldı ki mesajını alıntılamakla uğraşıcam. Benim için o kadar önemsiz genel geçer birisin ki seninle ya da başkasıyla tartışma ortamına girmek istemem. Çayda çıra oynuyor dediğin zoro apoyu teklemiş bitirmiş işini spoilerdan gördüğümüz kadarıyla şu wano arcında başından beri tek dişe dokunur işi yapmış adam ve sen lafını yemiş oldun olay bu kadar basit ama sindiremediğin için benim gafımdan vurmaya çalışıyorsun ?. Seriyi okurken az sabırlı olmanı tavsiye ederim sana böylece bir daha lafını yemek zorunda kalmazsın ?. Hadi bakalım.
Zoroculara göz kırpma emojisi üyelikle beraber geliyor heralde

Uzun zamandır bu kadar kötü bir mesaj okumamıştım forumda sağol.

Power gelicektir ancak Luffy gibi haki diyorsan sag ve sol yönün neresi oldugunu bilme olasiligi kadardir ✌
Luffy'nin kullandığı haki silahlanma hakisinin bir türü ve çok tehlikeli bir güç.

Fakat bence kılıç ustalarına uygun bir haki değil.Kılıcıma sürülen her bir çentik hakarettir ve her şeyi keseceğim felsefelerini benimseyen Zoro,bu isteğini silahlanma hakisinde uzmanlaşarak yapacaktır.

İçten patlamalı haki öğrenmeden de ustalaşabilir,silahlanma hakisinde.

Luffy'nin kullandığı haki silahlanma hakisinin bir türü ve çok tehlikeli bir güç.

Fakat bence kılıç ustalarına uygun bir haki değil.Kılıcıma sürülen her bir çentik hakarettir ve her şeyi keseceğim felsefelerini benimseyen Zoro,bu isteğini silahlanma hakisinde uzmanlaşarak yapacaktır.

İçten patlamalı haki öğrenmeden de ustalaşabilir,silahlanma hakisinde.
Kara kılıç yapacağı kesin zaten. Önemli olan; kara kılıcın, silahlanma hakisinin hangi ustalık seviyesini gerektirdiği. Onu da Wano bitmeden öğreniriz diye umuyorum. Belki savaş sonrası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık