Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy
Kid
Zoro/Law/X Drake
Gerisi

Ben şimdilik sıralamayı böyle görüyorum. Urouge ve Bonney pek işlenmedi sonra değiştirebiliriz.
Ben Luffy-Kid-Law-Zoro olarak görüyordum. Ancak şu an Kid'in meyvesinden dolayı ciddi şüphelerim var. Law'ın gerisinde kalmış olabilir ya da kalacaktır.
Law ise hikaye gereği tayfa ile birlikte oldukça Zoro'nun önünde sunulabilir diye düşünüyorum. Zoro elbette öne geçecektir. Ancak bu arc veya takip eden arkta Law bizimkilerle olursa Zoro bir tık geri planda kalabilir. Çünkü önemli eşleşmelerde önceliği Luffy ve Law'a verebilir Oda. Tabii Wano finali, sonrası için daha net bir fikir verecektir.

Luffy'nin yeni öğrendiği haki türüne ileri silahlanma hakisi diyoruz ya,aslında o silahlanma hakisinin bir türü değil mi ?

Zoro'da silahlanma hakisinde ileri seviyede olacak kılıcını karartacak.

Belki içten patlamalı haki kullanmayacak bile.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsun peki ?
Luffy'nin yaptığı silahlanmanın bir türü ama tabii ki ileri silahlanma demek de yanlış değil. Çünkü standart silahlanmayı zaten kullanıyorlardı ve haki kullanan hemen herkes de o şekilde kullanıyor. Luffy, bunun üstüne bir eğitim daha aldı ve haki seviyesini daha ileri bir noktaya taşıdı. Bu yüzden, ''ileri seviye silahlanma hakisi,'' demek doğru oluyor bence.

Zoro'nun içten patlamalı kullanıp kullanmayacağı da, bence kara kılıcın nasıl bir seviye haki olduğuna bağlı. Ben de emin değilim bu konudan. Ama Roger'ın attığı, slash misali içten patlamalı hakiyi Zoro'nun da atması güzel olurdu.

Kid Hawkins, apoo ittifaklar. İttifakta bir de killer var. Zoro killeri tekledi, apooyu tekledi, hawkinsin 3 canını ve güçlü kuklasını aldı. Dövüş devam etse ortada Hawkins kalmayacak. Adam tek başına kidin ittifakının içinden geçti. Hala gelmişler kid > Zoro diyorlar. Lan apoo ve kid sabondiden beri kapışan birbirine rakip çizilen kişiler. Zoro gitti apooya tek attı. Kidin kalibresi anca zorodan tek yemektir. Tıpkı apoo ve killer gibi.

Kid Hawkins, apoo ittifaklar. İttifakta bir de killer var. Zoro killeri tekledi, apooyu tekledi, hawkinsin 3 canını ve güçlü kuklasını aldı. Dövüş devam etse ortada Hawkins kalmayacak. Adam tek başına kidin ittifakının içinden geçti. Hala gelmişler kid > Zoro diyorlar. Lan apoo ve kid sabondiden beri kapışan birbirine rakip çizilen kişiler. Zoro gitti apooya tek attı. Kidin kalibresi anca zorodan tek yemektir. Tıpkı apoo ve killer gibi.
:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık