Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi Gintamanın böyle genel mahallede geçen bi arkı varkı çok dramatik ve aksiyonluydu. Aynı havayı Sanji vs Kingdede yaşamayı istiyoruz umarım Oda işinin hakkını verir. :good:
Maria'dan King'e bağlamayı başarırsa inşallah Oda .Sanji Maria'ya da kadın olduğundan vuramıyor çok garip vs olacak gibi

Sanji'yi iyice yerin dibine sokuyor adam. Cidden biz sapıklığına dem vurdukça adam daha da sapık hale getiriyor Sanji'yi. Yalnız gerçekten de Zoro'nun arkı oluyor gibi bu ark. Eğer sızıntının tamamı doğruysa tabi :)

Spoiler plase :D kaido hepsini yere sermiş olsun bağdaş kursun içki elinde siz serseriler kendinizi ne sanıyorsunuz diye sarhoş olup konuşsun :DDD

Paşam tartışmak istiyorsan alıntılayacaksın. İstemiyorsan sessizce laf sokmaya çalışmayacaksın.

Bakalım senin de okuyup alıntıladığın mesajlarda Apoo veya başkasının karşısında Zoro'nun gücüne mi laf etmişim yoksa kesemeyeceği hiçbir şey olmadığı düşünülen Zoro'yu ciddi dövüştürmeyip iki demir çubukla karşılıklı kaşık oynatan Oda'ya mı? :

"Oda'dan bekleneceği için bir ihtimal olarak dursun dedim (( : Öyle bir senaryoda Drake ve Kid'den dolayı ittifaka katılmasa da düşmanlıktan çekilebilir. Sadece Queen'e dayılansa doğal ittifak olmuş olur. Oda da Queen'in gücünü yiyeceği dayak öncesinde Apoo üzerinden gösterir. (( :
Normalde olması gereken böyle acil bir durumda Zoro'nun bir çözüm bulup ilacı alması. Ama tayfa üyeleri ölümün soğuk yüzüyle uğraşırken Zorogil çayda çıra oynuyor (( : "

Tamda bu bölümde Oda durumun aciliyetini Zoro'ya Kiku'nun kesik kolu ile hatırlatıyor (halbuki gerek yok gözleri, önünde olanlardan kısa süre içerisinde tayfa üyeleri dahil çoğunun öleceği ortada) ve kendisinden beklediğimi yapıyor. Daha doğrusu nihayet Oda olayların gelişmeye başladığına karar verip Zoro'yu aksiyona dahil ediyor.

Oda'nın "olaylar gelişene kadar" Zoro'yu oyalayış biçimini (ki sadece Zoro için yapmıyor bunu) tiye almamı anlamayıp anlamsız triplere girmiş ve konuyu TB arcına falan getirmişsin. Buna yaparken de aynı yerdeki Sanji'nin durumunu falan yok saymışsın. Senin yorumundur beni ilgilendirmez. Ama sen TV'de dublaj okuyor internetten manga seyrediyorsun diye herkes senin gibi olmak zorunda değil. Saygı duymak ya da efendice tartışmak istemiyorsan satır arasında laf vurmaya çalışma. Selametle.
Canım benim senin nickine bile dikkat etmedim ki kaldı ki mesajını alıntılamakla uğraşıcam. Benim için o kadar önemsiz genel geçer birisin ki seninle ya da başkasıyla tartışma ortamına girmek istemem. Çayda çıra oynuyor dediğin zoro apoyu teklemiş bitirmiş işini spoilerdan gördüğümüz kadarıyla şu wano arcında başından beri tek dişe dokunur işi yapmış adam ve sen lafını yemiş oldun olay bu kadar basit ama sindiremediğin için benim gafımdan vurmaya çalışıyorsun ?. Seriyi okurken az sabırlı olmanı tavsiye ederim sana böylece bir daha lafını yemek zorunda kalmazsın ?. Hadi bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık