Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten Bm aklını kaybettikten sonra Kata
kaptan olacaktır.
Neyse öyle olsun Miyata ne diyim :D
İşte sen aklını kaybedecek diyorsun ben direk ölecek diyorum :D Aklını kaybetme ihtimali ölme ihtimalinden fazla değil sadece sıkıntı orda.Oda bildiğin rezil etmeye devam ediyor kendisini.Fişini çekerse daha hayırlı olur.

Bu suit olayını karakterin özgünlüğünü bozuyor diye hem sevmemiştim hem de istememiştim. Alçak Oda da bir şeylerin yakışmadığının farkında ki bu bölüm Sanji gözlüğü çıkarmış. Franky ve Usopp şunu elbise ve pelerinden ibaret olacak şekilde yeniden tasarlasa da kafamız rahat etse.

Bu saatten sonra Sanjiyi kurtaran Begenin oğlu Pezo da olsa sorun olmaz. Şu çıkış, Momonun kurtuluşu ve bu haftaki konuşmalar özellikle Sanji sevenler için on yıllık asgari ihtiyacı karşılar :D Ki bu arcı da burada bitirecek değildir zaten.
Valla benzeri Page One dövüşünde, Doflamingo'yla karşılaşmasında da olmuştu. Yine tamamlamazsa tatmin etmez. Sonu gelmeyen aksiyonlar sıkmaya başlıyor artık bu seride.

Bu arada King'in nasıl değeri düştü ya? :oleyo2: İnsanlar boş yere mit kasıyor. King tam sağ kol gibi durdu bu bölüm. Harekete geçmesiyle o ağırlığı verdi.

Kerhaneden topladığımız King ile kapışıyor senin topladığın gifters ile ;)
Ne yazıkki gifterlarda harcanıyo.????????????????
Sizin kapışma anlayışınız dayak yemekse evet beyler çoh güsel kapışıyor Sanci :alkis:Neyse az daha bekleyin Zoro reyis kapışma nedir, nasıl yapılır gösterecek. Bu laflarınızı Ss'liyorum. Soda ile beraber ikram ederim ilerleyen zamanlarda ?

brook + franky yonkounun sırtını yere getiriyor bu nasıl bir saçmalıktır.Ayağa kalkıp franky ve brookun ikisine de tek atmazsa big(!) mom benim için bitmiştir.
Bu bölüm sonrası One Piece'de güç dengesinin olduğuna dair fikir kırıntıları da kafamdan silindi.Oda beyin canı ne isterse o oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık