Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl ölmeyeceği belli.Kaptan olma muhabbeti geçiyor .Oda bunu bu paneli boşu boşuna çizmez.Kaido'nun ortadan kalkacağı senaryoda eski duosu da ortadan kalkacak bu bariz bir şey.
Her söylenen olmuyor ki. Onlar hayırsız evlatmış.

Luffy, Momo'yu kurtaracağına söz verdi. Sanji kurtardı.
Zoro, samurayları kendinin toplayacağını söyledi. Kinemon, Hyo vs. topladı. Böyle benzer tonla şey vardır.

Her söylenen olmuyor ki. Onlar hayırsız evlatmış.

Luffy, Momo'yu kurtaracağına söz verdi. Sanji kurtardı.
Zoro, samurayları kendinin toplayacağını söyledi. Kinemon, Hyo vs. topladı. Böyle benzer tonla şey vardır.
Bu panel diğerleriyle aynı değil ama.Bu bildiğin Enma-Kaido muhabbeti gibi bir şey bana göre.Oda seriyi hızlandırdı Oden fblerinden anladığım.Bu arc 2 yonko da gidici olduğunu düşünüyorum.Ya Teach gelir arc sonu ya da denizciler gelir fişlerini çeker.Nasıl Marco Wb tayfasının yeni kaptanı gibi olduysa Kata içinde aynı şeyi düşünüyor Oda bu bariz.

Nasıl ölmeyeceği belli.Kaptan olma muhabbeti geçiyor .Oda bunu bu paneli boşu boşuna çizmez.Kaido'nun ortadan kalkacağı senaryoda eski duosu da ortadan kalkacak bu bariz bir şey.
Flying six’de Queen’i indirmeye çalışıyordu be miyata yani bunlar korsan
nasıl bir muhabbet bekliyordun ki :D
Dediğim gibi Linlin geçmişinden ötürü ve duygusal sorunlarından dolayı öldürülemez veya ölmez.
Big Mom hayatının dayağını yedikten sonra 5 yaşındaki çocuğun kafasına sahip olacaktır.

Bu Kerhane olayı çokemlli.Burayı esip geçmiyelim.

Sanji'ye kerhane yaramış olabilir.Orada aldığı defalarca poweruplar Sanjinin artık zaaflarını gidermiştir belkide.Kerhane öncesi ve Kerhane sonrası Sanji arasında çok büyük farklar göreceğimize inanıyorum.Zaten Kerhaneler böyle işler için vardır değil mi?Ben her işe saygı duyarım.Bu iş ciddidir.Kerhaneden güçlü dönmüstür.Açlıklarını gidermiş ve daha pürdikkattir.Kingin saldırısından da kaçmıştır.

Flying six’de Queen’i indirmeye çalışıyordu be miyata yani bunlar korsan
nasıl bir muhabbet bekliyordun ki :D
Dediğim gibi Linlin geçmişinden ötürü ve duygusal sorunlarından dolayı öldürülemez veya ölmez.
Big Mom hayatının dayağını yedikten sonra 5 yaşındaki çocuğun kafasına sahip olacaktır.
Yahu adam Kata'nın kaptan olacağına işaret çakıyor işte Historia bu bariz değil mi :D Arc sonu görüşürüz :D Kaido tarafına kalsa Jack tek başına içinde amiral ve eski filo amirali olan gemiye dalıp Dof'u kurtaracaktı xd.

Bu panel diğerleriyle aynı değil ama.Bu bildiğin Enma-Kaido muhabbeti gibi bir şey bana göre.Oda seriyi hızlandırdı Oden fblerinden anladığım.Bu arc 2 yonko da gidici olduğunu düşünüyorum.Ya Teach gelir arc sonu ya da denizciler gelir fişlerini çeker.Nasıl Marco Wb tayfasının yeni kaptanı gibi olduysa Kata içinde aynı şeyi düşünüyor Oda bu bariz.
Mom düşebilir ama ölmez. Ölen düşman olacaksa sadece Kaido olur bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık