Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla benzeri Page One dövüşünde, Doflamingo'yla karşılaşmasında da olmuştu. Yine tamamlamazsa tatmin etmez. Sonu gelmeyen aksiyonlar sıkmaya başlıyor artık bu seride.

Bu arada King'in nasıl değeri düştü ya? :oleyo2: İnsanlar boş yere mit kasıyor. King tam sağ kol gibi durdu bu bölüm. Harekete geçmesiyle o ağırlığı verdi.
Gerekeni yaptı ya hem daha da bir şeyler yapar, yeterlidir. Dressrosa da hem tam kurtaramadı hem de devamı gelmedi.

Bu Oda 2. adamları neden tasarlamış acaba. Üçleme olsun diye tasarlamış gibi. Vasıfsızlar. Ayrıca bu BM olayından da çok sıkıldım. Son olarak da Luffycim kenardan "Ayy sanjiii " diye bağıracağına git şunun gagasına bir çak bir zahmet.
King güçlü çıkacak gerçekten ama bir Kata havası alamayacağız gibi çünkü Katanın aksine arkın ana karakteri değil. Ayrıca Marco reis kapıdan girdin de ne yapıyorsun ortalarda yoksun.

Sanji vs king var konusunu acan yok zoro vs king olsaydı anında konusu acılırdı niye cünkü sonuclanacağina herkez kesin gözüyle bakardı lakin konu sanji olunca şimdi herkes şüphe icinde konusunu acan yok . :confused:

Şimdiye kadar 3 tane yonkou tayfasını rütbeleriyle gördük ve üçünün de 2.adamı vasıfsız çıktı. Bknz; Smoothie, Queen ve Ace.

Bölüm olarak fena değil genel olarak beklediğim gibi ama Frankynin Koca ananın üstünden geçmesi çok iyiydi orasını çok beğendim.

King ve Quenn Gözlem hakisi fakiri olduğunu belli etmişlerdir bu bölümle.Sanji reyizin ikisinin arasından Momo'yu alıp çıkarması çok etkileyici fakat Sanji'nin varlığını ikiside mi hissedemiyor anlamadım.Görünmez olunca hissedilmiyor mu yani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık