Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjiyle king arasında fersah fersah fark var. Ben hala kingin sanjiyle uzun vs atacağına inanmıyorum. Benim tahminime göre kingi marco kapatacak iki antik kuş dövüşecekler. Hadi germa kostümü sanjinin gücünü ikiye çıkardı diyelim. Sanjinin ödülü 300 müydü hadi 600 lük adam oldu diyelim. Yinede kingle baş edemez. Luffy 1 milyar berilik katakuride bu kadar zorlandıysa, sanji, belki ödülü bir buçuk milyar berilik belki daha fazla olacak kingle dövüşemez. Bu adamlar başka seviyede. Belki belki zoro-sanji vs king olur. O zaman tamam derim. Big moma gelirsek bence kesinlikle devre dışı kalacak. Bu arc big momun değil. 2 yonkou vs si tek bir arc için fazla gelir

Umarım gelcek bölüm Sanji ağır hasar almadan kalkar. Bu saatten sonra Sanji Kaido'dan bile tek yese benim gözümde yerin dibine girer. Artık ne olursa olsun kaybetmemesi, bir kaç havalı iş yapması gerekiyor. Sanji'nin King'i yenemeyecek olsa bile kısa süre çarpışabilecek kapasitede olduğunu gösterir umarım Oda bir sonraki bölümde.

Guess who's back, back again
Mr Prince's back, tell a friend
Guess who's back, guess who's back?
Guess who's back? ???

Valla bisey anlamadım da etiket nasıl yapılıyor reis. Ben daha yeni sayılırım az sey biliyorm. Bir de bnce foruma yeni katılanlar icin bi kılavuz fena olmaz ya. Fotograf ekleme link ekleme falan. Onları anlatan bi yer olsa guzel olur
King mi daha kuş, yoksa Marco mu tartışması vardı.

Etiket için @ bunu yazdıktan sonra boşluk bırakmadan etiketlemek istediğin nicki yazıyorsun. Altta çıkıyor zaten, onu seçiyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık