Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 988: Beklettiğim İçin Üzgünüm

Bölüm Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    325
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimsenin zoan formlarına karşı savaşacağını düşünmüyorum çünkü hepsinin zoan halleri bizim tayfadaki adamlardan çok çok daha büyük.
O yüzden oda uzun süreli dövüş çizse bile hybrid formlarını kullanır diye düşünüyorum.
Boyut farkı çok fazla gerçekten. Sanji, King'in gagasının ucu kadar görünüyor.

Var mıyız iddasına ?
Zaten burada ölmeyeceği belli.
Çünkü Linlin Kaido’nun ölmesini istiyor ve Kaido’da linlin’in ölmesini istiyor.
İkisinin de isteği gerçekleşmeyeceği için sorun yok.

Big mom’un kaderini söyleyeyim sana.
Bu kadının başına öyle bir şey gelecek ki
Arc başındaki gibi hep çocuk kalacak ve denizciler tarafından esir alınacak diye düşünüyorum veya elbaf’a falan yollanır.

İddiaya gerek yok la :D
Şimdiye kadar hangi düşman ölmüş de şimdi ölsün. Fedakarlık yapan karakterler ölüyor sadece bu seride yani sadece iyi karakterler ölür.

Zaten burada ölmeyeceği belli.
Çünkü Linlin Kaido’nun ölmesini istiyor ve Kaido’da linlin’in ölmesini istiyor.
İkisinin de isteği gerçekleşmeyeceği için sorun yok.

Big mom’un kaderini söyleyeyim sana.
Bu kadının başına öyle bir şey gelecek ki
Arc başındaki gibi hep çocuk kalacak ve denizciler tarafından esir alınacak diye düşünüyorum veya elbaf’a falan yollanır.

İddiaya gerek yok la :D
Şimdiye kadar hangi düşman ölmüş de şimdi ölsün. Fedakarlık yapan karakterler ölüyor sadece bu seride yani sadece iyi karakterler ölür.
Nasıl ölmeyeceği belli.Kaptan olma muhabbeti geçiyor .Oda bunu bu paneli boşu boşuna çizmez.Kaido'nun ortadan kalkacağı senaryoda eski duosu da ortadan kalkacak bu bariz bir şey.

sanji bir aksiyona girmiş ama çok hızlı bir şekilde king tarafından alaşağı edilmiş gibi durdu. Burada sanji o saldırıdan kesin sıyrılmıştır. Suit çok sağlam olayları falan olmaz inş. İkincisi sanji o kadar gömülmüş ki bildiğin seb vettele dönmüş. biraz normal birşey yapınca uuu geri döndü falan. Daha bence yapması gereken çok iş var keza zoronun da.
Luffy ile diğerierinin aksiyon miktarındaki uçurum gittikçe büyüyor. Luffynin her bölüm yaptıklarını diğer karakterler yapınca insanlar gaza geliyor. Daha fazlasını istiyoruz Oda beyciğim.
son olarak en önemlisi kısma gelirsek Brook reis gene döktürdü. Kaldığı yerden zeus kesmeceye devam dedi.artık sıra bir komutan kesmeceye de gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık