Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Errrkek koktu bölüm. Kinemona bak direkt yardı geçti herifi. Şu bölümle birlikte liderliğine tam anlamıyla ikna oldum.

Keşke rakip gemilerde 3-5 vasıflı adam olaydı. Böyle gangbang gibi olacak...
Kinemon'u ilk başlarda pek sevmemiştim. Gittikçe ısındım karaktere. Tereddüt bile etmeden Kanjuro'nun işini bitirmeye çalışması muazzamdı.

Kin tam bir görev adamı, gerçek bir bushido. Hainliğe affı yok, daha gözü yaşlıyken dönüp nakletti Kansızjuroya

Errrkek koktu bölüm. Kinemona bak direkt yardı geçti herifi. Şu bölümle birlikte liderliğine tam anlamıyla ikna oldum.

Keşke rakip gemilerde 3-5 vasıflı adam olaydı. Böyle gangbang gibi olacak...
Gemiler Jack'in gemileri değil mi?

Ben şu tabloya bakıp deniz üstünde komutanlarla ve ekiplerle adaya varınca da iki yonkou ve Orochi kapışması olacak gibi geldi. Seride adam akıllı bir deniz savaşı görsek mükemmel olurdu.

Odenin yeteneklerinin onda bir i Kin de olsa Wano zaten şu anda açıktı, Oden gibi bir çöp ün en büyük destekçisi ve çocuğuna ondan daha fazla bakan, kendi çocuğu gibi davranan bir insandır. Yoldaşını bile duygularını karıştırmayıp, hainliğinden direk kesen bir görev ve memleket adamıdır Kinemonn

Kineman>Raizo>Oden

Gerçekten sağlam bölümdü ama burdan bunu çeviren çevirmenin içinden geçeyim önceki okuduğum seferlerde başka bir sitede oluyordu çatır çatır okuyordum çokta sadeydi burda resmen kem küm yaptım.

Doğrudan file ait bir kart da olabilir. O da canlı sonuçta.
Doğrudan file ait bir kart Jack'in eline nasıl geçti? Jack'e teslim edecek kişinin Zou ile bağlantılı biri olması gerekiyor. Samuray grubunda böyle bir kart olmuş olsa ve Kanjuro verirdi ki onu vereceğine Raizo'nun kartı verirdi en basitinden. Belki Kozuki Hanesi en baştan beri böyle bir karta sahipti de Orochi Shogunluğu eline geçirince kartı da ele geçirdi(?:confused:). Ama koca flashbackte hiç buna göre bir diyalog geçmedi.

2 kürk 1 robdöşambr giymişler ya millet can derdinde bunlar ne derdinde :ehe:
Artis mi bunlar ne yaa :D Sanki podyuma çıkacaklar. İşleri güçleri tribün :fool:

Bu arada seninki nerede yav? :oops: Luffy onu işe yaramaz olarak gördüğü için mi yanına almamış yoksa? :d
Luffy 2 yıl sonra bilerek Zoro'dan uzak duruyor ki bütün şovu elinden almasın. Zoro da aynı şekilde. Hani zamanında bir eşeklik ettiiiiğğkkk, boşluğumuza geldi bir hata yaptıkğğkk, bu eşşşşşeğe kaptan dediiiik.. Madem 2 paralık itibarına da ot tıkamıyım demiş :D Öteki türlü fırça at fırça at nereye kadar karşiiiiim yauvv :bilmem::fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık