Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de ölenler geri gelmeyecek ve olan oldu artık ama en azından şu Kinemon'un adamlığının hatrına hatununun tipini düzelt be Oda. Muska falan yapsınlar tövbe etsinler ayin yapsınlar da o kadın normal haline dönsün. Kinemon'un yüzü gülsün. Yürüyen bohçaya da el atsalar fena olmaz hatta bütün arc boyunca gördüğümüz Shinobu kancıko'nun çizimi çıksın aslı bir yerde tutsak olsun orijinal tipi bozulmamış şekilde.

Zaten Wano Arc çok uzadı. Belki de serinin en uzun arcı olacak. Bir de senin dediğin gibi olsa, araya izinler girse iyice bıkkınlık verecekti. Bence çok kötü bağlamadı. Zaten geçen hafta sadece Denjiroya ve geçmişine gitti. Böylesi daha güzel oldu bence. Ama insanda şu özellik var aklında birşey kuruyor o olacak diye düşünüyor. Tersi çıkınca da benimki daha iyi olurdu düşüncesi ağır basıyor. Aynısı bende de oldu. 9 kından hain çıkmaz dyordum. Ama Kanjuro çıktı.
yok kötü baglamadı zaten. ben de kyoshironun denjiro cıkcağını düşünüyordum ama istemiyordum acıkcası :d

O değil de ölenler geri gelmeyecek ve olan oldu artık ama en azından şu Kinemon'un adamlığının hatrına hatununun tipini düzelt be Oda. Muska falan yapsınlar tövbe etsinler ayin yapsınlar da o kadın normal haline dönsün. Kinemon'un yüzü gülsün. Yürüyen bohçaya da el atsalar fena olmaz hatta bütün arc boyunca gördüğümüz Shinobu kancıko'nun çizimi çıksın aslı bir yerde tutsak olsun orijinal tipi bozulmamış şekilde.
En son Holdem katlediyordu orayı Kine göre, ölmüştür belki ama Oda faktörü tebii.

10/9 bölüm. Sonunda shabondy ekibi toplandı hemide deniz savaşında. Bir daha ki bölüm gerçek manada bir katliyam olacaktır. Şu salak fb den de kurtulduk oh beeee.

@Master of Puppets 'a tebriklerimi sunuyorum. Arc başından beri ''hain kanjuro'' diyordu bildi helal olsun.

Aslında Kanjuro da Raizo'nun orada olduğunu bilmiyordu. Peki madem böyle bir şey var, o halde Jack neden bu kadar ısrarcı oldu? Cevabı basit. Bunlar dört kişi yola çıkıyor ve yolda gemileri batıyor. Böylece Raizo ile yollar ayrılıyor. Raizo'nun kartı Kanjuro'da olduğu için yaşadığına emin. Doflamingo vasıtasıyla Jack'a haber gönderiyor. Kin'emon ve Momonosuke zaten başka yere gittikleri için geriye sadece Raizo ihtimali kalıyor. Bu yüzden Jack özellikle Raizo'yu bulmaya çalışıyordu.
Jack Zou'yu nasıl buldu o zaman? Jack'in elinde bir kart olmalı ki Zou'ya gidebilsin. İnu veya Neko'nun kartı desen(yani en başından Zou'ya gitmek için samuray grubunun elindeki kart) onu vereceğine Raizo'nun kartını verebilirdi. Jack'in adayı bulmasında sıkıntı var, İnu da dedi bunu zaten.

10/9 bölüm. Sonunda shabondy ekibi toplandı hemide deniz savaşında. Bir daha ki bölüm gerçek manada bir katliyam olacaktır. Şu salak fb den de kurtulduk oh beeee.

@Master of Puppets 'a tebriklerimi sunuyorum. Arc başından beri ''hain kanjuro'' diyordu bildi helal olsun.
One Piece budur dedim okurken, daha fazla yan karakterlere zaman ayırmasa da seri çekilde yükselip ufuklara vardırsa... Ben Zoro, Nami, Usopp, Brook, Franky, Şoppa, Carrot hatta SANJİ görmek istiyorum!

Shinobu Nami’ye keskin nesnelerden korktuğunu söylemişti bir sahnede. Oysa flashbackte gayet mermiye kafa atabilecek kapasitede bir ablamızmış gibi bir izlenim bıraktı. Üstüne Kancıko’nun klonunun kılıç darbesi sonrası geldiği hali düşününce acaba diyor insan. Ama bence Oden’den sonra depresyona girdi ve vücudu gibi kişiliği de değişti. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık