Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eustass çok cool bir karakter acaba shanks kolunu niye kesti, şaka bir yana muazzam bir bölümdü. Ben yine de Bm'nin işe dahil olacağını sonra Marine vs Bm-Kaido vs bizimkiler olacağını düşünüyorum, aslında finalde Kaidoyu avlamaya Teach gelse fena olmaz :ehe:

Eustass çok cool bir karakter acaba shanks kolunu niye kesti, şaka bir yana muazzam bir bölümdü. Ben yine de Bm'nin işe dahil olacağını sonra Marine vs Bm-Kaido vs bizimkiler olacağını düşünüyorum, aslında finalde Kaidoyu avlamaya Teach gelse fena olmaz :ehe:
Teach ve tayfası bir tane hem de en güçlüsüne son darbeyi vurdu(WB). 2.ye bunu yapmaz Oda. Hatırlarsan Luffylerin Wanoda olduğunu ve Devrimcilerin Kutsalların orda olduğunu bildiği halde hareket etmedi. Ama gazetede birşey okudu onun üstüne başka biryere gitmeye karar verdi. O yüzden Teach'ı unut bence. Onun başka planları var. Ama Big Mom kalacaksa mutlaka biri ya da birileri gelmeli.

Oda en baştan beri Kyoshiro'yu hazırlamış. Pinekleyen mi ne diyordu adama. Sabahları uyuyan adam gece saati çocuğu olduğunun göstergesiymiş. Hiyoriyi öldürmemesi de Denjiro olduğunun kanıtı. Bunları en başından hesaplamış adam. Plan basit falan da değil. Hiyorinin öldürülmüş gibi gösterilmesi. Yasui'nin ölümü planı değiştirilmesi hatta o bile yetmezmiş gibi değişen planın da değişmesi. Bildiğin satranç savaşı gibi. One Piece de bu kadar plan yapılıp sonra tekrar tekrar hamle değiştiğini ben hiç hatırlamıyorum. Haikyuu!! da uzun bir savaşın sonunda alınan bir sayı gibi heyacan verici bir spor müsabakası gibi. Benim çok hoşuma gitti. Ama sen beğenmemene de saygı duyarım.
Dediklerine katılmakla beraber, kyoshironun denjiro cıkmamasını daha çok isterdim şahsen. İlk verdiği izlenim gibi çıkarcı, rüzgarın estiği yere göre hareket eden, hicbir hanedanla bağı olmayan bir karakter olarak kalsaydı beni daha memnun ederdi.

Oda'nın iş maket kesmeye gelince mangalda kül bırakmamasını ama insan kesmeye gelince kediye dönmesini tekrar görmüş olduk. Sahici, hakiki, Öz Kancık olsaydı orada muhtemelen öyle bir kesip ayırma olmayacaktı. Gaz veriyor gene :gamyon:

Dediklerine katılmakla beraber, kyoshironun denjiro cıkmamasını daha çok isterdim şahsen. İlk verdiği izlenim gibi çıkarcı, rüzgarın estiği yere göre hareket eden, hicbir hanedanla bağı olmayan bir karakter olarak kalsaydı beni daha memnun ederdi.
Zaten Wano Arc çok uzadı. Belki de serinin en uzun arcı olacak. Bir de senin dediğin gibi olsa, araya izinler girse iyice bıkkınlık verecekti. Bence çok kötü bağlamadı. Zaten geçen hafta sadece Denjiroya ve geçmişine gitti. Böylesi daha güzel oldu bence. Ama insanda şu özellik var aklında birşey kuruyor o olacak diye düşünüyor. Tersi çıkınca da benimki daha iyi olurdu düşüncesi ağır basıyor. Aynısı bende de oldu. 9 kından hain çıkmaz dyordum. Ama Kanjuro çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık