Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden kaidoyu yamultmuş zaten. Momo olayı olmasa kaido ölmüştü. Adamlar çıkmış tek yedi diyor. Sanji de savunma yapmayan luffyinin gözlerini beyazlatana kadar dövdü. Bu mu kıstas? Oden savunmadan çıkmış, arkası dönükken darbe alıyor. Vay efendim tek yedi. Luffy pür dikkat önden darbe alıyor. Neymiş kaido o zaman zirveymiş. Odeni indiren kaido şuanki luffye de arkadan vursun gene tek atar.
Sen de diğer hibrütçü idin. Ne güzel ceviriyonuz la. Oden 5 yılda sizin kadar iyi yapamadı.

İki tarafa da yorumlanabilir ama şu bölüme bakıp da Oden daha güçlüymüş diyemezsiniz. Sen adama vuruş yapmışsın bilincini kaybetmemiş, ama o adam saldırıyı yemesine rağmen kalkıp vurmuş seni Allah'ına kavuşturmuş. Denk seviyedeler deyin başka bir şey deyin ama Oden güçlüydü demeyin. Öyle bir şey yok çünkü.
5 kat güçlü olmasa kalkar yenilirdi E.oda o kadar üstün cizmiski kalkmasına izin verememis.

İki tarafa da yorumlanabilir ama şu bölüme bakıp da Oden daha güçlüymüş diyemezsiniz. Sen adama vuruş yapmışsın bilincini kaybetmemiş, ama o adam saldırıyı yemesine rağmen kalkıp vurmuş seni Allah'ına kavuşturmuş. Denk seviyedeler deyin başka bir şey deyin ama Oden güçlüydü demeyin. Öyle bir şey yok çünkü.
Yalnız arada fark var ortak. Darbeyi alan Kaido zoan modunda, bildiğin üzere zoanlar epey dayanıklıdır. Ve Kaido darbeyi alırken Oden'i görüyor. Oden'in ise hile hurda ile dikkati dağıtılıyor. Yoksa adam saldırı almadan önce savuşturur ya da saldırı aldığı bölgeye yoğun haki ekleyerek hasarı azaltırdı. Kıyaslarken bunları da göz önünde bulundur bence.

Bu dövüş bana Zoro vs Killer dövüşünü hatırlattı. Benim tahminim bu dövüşler buraya kadar değil arada dövüşmeye devam ediyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam Zoro vs Killer de de sahneler farklı şeklinde yorumlar yapılmıştı.

Yoksa Sağ kol seviyesin de bile (Luffy-Kata) bu şekilde tekler çok zor adamların aşması gereken haki miktarı birbirine çok yakındır.

Oden>Kaido nasıl oluyor yalnız ?.Oden gidip yarmış ama Dragon Kaido'yu.En zayıf halini yani.O değil adam base haliyle tek atmış.Hibrit formuyla vursa öldürecekti herhalde.Luffy'nin yediği darbede Oden'in yediği darbeden çok daha güçlüydü ayrıca.

Oda'nın ekmeği
1- Gizem yarat ondan beslen.
2- Kaos yarat, kaostan beslen. :ehe:
Bunlar beklenen şeyler. Ben daha önce de yazmıştım. MF savaşı, Croco-Enel gibi logia savaşları bu savaşların herhangi bir mantığı yok. Olması gerektiği için oluyor.

Mesela hapishanede ki ihtiyar luffy'ye içten patlamalı haki öğretiyor. Niye Luffy, Kaido'nun yonkou seviyesinde ki savunmasını aşsın diye. EE daha tam potansiyelini uyandıramamış Kaido'ya karşı Oden niye kullanmadı bu tekniği. Oden bilmiyor muydu bu tekniği?

Olaylara güç skalasından bakmak One Piece için çok saçma. Oden her şey olacağına varır diye devam ediyor hikaye işlemeye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık