Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Diyorum işte Oden Amiral seviyesi değildir. Hangi Amiral Kaidonun saldırısıyla ruhu teslim eder? Böyle laf sokmaya çalışmak yerine doğru düzgün oku anla.
Bu adamlar üst düzey asker. Kimseden tek yemezler, kimse dikkatlerini dağıtamaz. Disiplin şöleni adamlar. İki üç çapulcu korsana ya da alçak bi samuraya benzemezler.

Diyorum işte Oden Amiral seviyesi değildir. Hangi Amiral Kaidonun
saldırısıyla ruhu teslim eder? Böyle laf sokmaya çalışmak yerine doğru düzgün oku anla.
Kabalık ettiysem kusura bakma, oluyor arada öyle. Sende objektif bir şekilde baksan olaylara daha iyi yorumlar yapabilirsin. Oden'in yaşadığı zamanda amiraller var mıydı? Varsa güçleri şuan ki amirallere göre nasıldı? Aynı mıydı? bilemeyiz. Emin olduğumuz tek bir şey var o da Oden'in Kaido'dan güçlü olduğu. En azından benim düşüncem bu yönde.

Bu adamlar üst düzey asker. Kimseden tek yemezler, kimse dikkatlerini dağıtamaz. Disiplin şöleni adamlar. İki üç çapulcu korsana ya da alçak bi samuraya benzemezler.
Bana bu Amirallerin bu kadar küçük görülmesi tuhaf geliyor. Denizcilerin en büyük gücü adamlar ona rağmen Odenle eş görülüyorlar.

Toki ve çocuklar hangi sarayda kuri mi yoksa yasu-nun saray mı 3 gün sonra oden idam olurken kuri sarayındalardı yüksek ihtimal şu an kurideler şaka gibi oden ailesine oturun ejderha kellesi alıp gelecem demiş şaka gibi yasu reis oden-e gel beraber saldıralım demeye gelmiş belli ama oden-in çoktan gittiğini öğrenince toki ve çocukları unutup oden-e yardıma gidiyor çok saçma yaa ailesi mal mal kuri-de bekliyor ilk defa oda-nın düşünmediği hayalini kurmadığı olaylara tanık oluyorum üzdü

Luffy dikkatsizlik ettiği için değil ne olduğunu anlamadığı içib yıkılıyor. Zoroya arkadan saldırıyorlardı galiba. Dikkatsizlik bir etkendir valerde tabii ki ama kalkıp dikkatsiz olduğu için tek yemesi saçmalık.
Dikkatsizlikden sebep tek yemek saçmalık değil. Bu iş ağır siklet boks maçına benzer üst düzey dövüşlerde adam bi an gardını indirdiğinde darbeyi sağlam bir yere yediğinde teke gider. Bu da böyle bir şeydir. Bunu BB için de sayabiliriz. Konuşmayı çok seven BB bir anda Magellan'ın zehirine tek yedi. Hem de tüm kadro. Bir şekilde kurtuldular ama dikkatsizlik adamı böyle yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık