Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu hangisi adamın derisini kesip geçmiş?:bilmem: Hala neden bahsettiğimi anlamıyor gibi konuşuyorsun. Enma'dan başkası kesene kadar tabi ki sadece Enma kesiyor diyeceğim. Çünkü bunu mangaka söylüyor. Kaido'yu kesen kılıç olarak anlatılıyor. Sanki bunları kafamdan uyduruyorum yav.

Kılıç sahibi önemsiz değil elbet. Ama Enma basit/diğer kılıçlar gibi değil. Anlayın artık şunu. Oden, Kaido'yu Enma ile yarabildiyse tabi ki de Enma'yı öne süreceğim. E Enma olmasa yaramayacak o zaman? Hala Enma'yu basit bir kılıç gibi görmeniz çok ilginç gerçekten. Hayır Enma'nın gücünü kabul etmeniz neden bu kadar zor?

YC2 meselesine tekrardan bak. Bak bakalım sadece onu mu yazmışım o zamanlar? Tam hatırlamadığın şeyleri hatırlıyormuş gibi yapmaktan vazgeç. Ben ne yazdığımı iyi hatırlıyorum çünkü.
Ya işte kılıç ustaları araba yarışcıları gibi daha iyi araba daha çok güç ama kontrol ve ustalık istiyor, daha iyi kılıç farketmez diyenler torosla ferrari geçerim diyenler gibi ciddiye alamıyorum şahsen.

Evet şimdi son durum ne? En son;
Kaido tam gücünde değil ama oden zirvesinde.
Kaido ejderha modunda zayıf.
Kaido’nun yaşı çok küçük.
Bütün işi Enma yapmış.

Var mı kaçırdığım bir şey?
reyiz çok iyi gidiyorsun, destek lazımsa söylersin burdayım.

Şimdi Kaidonun 7 defa yenildiği zaten belli birşeydi.

Kaidonun 18 defa yakalanıp işkence görmesi öldürülmeye çalışılması vb. şeyleri de bliyorduk.

Ancak kimse Kaidonun böyle çakallıklar yapacağını tahmin etmedi karakter tanıtımından ötürü. Kaido daha çok sorunlu, psikopat herkese tek dalan bir tip imajı verdi.

Bu bölüm beni sevindirdi. Çünkü Odene acıyordum. Ben bunlar gider ezici şekilde yenilir diye endişelenirken tam tersi Oden cesaretinin hakkını vererek adamı kendi mekanında yarmış. Bunu yanında ki 9 kişiyle yapmış üstelik. Koca ordu yok , 9 adam ve Oden.

Kaidonun böyle çakallıkla Odene üstünlük sağlaması tek çıkar yoldu. E.oda ne Kaidoyu ne Odeni harcamak istemedi. Bu tarz şeylere zaten önceden de baş vuran biri E.oda.

Her neyse sonuç olarak Oden'e hakkını vermek lazım.

Roger içinse kesinlikle canavarmış. Muhteşem bir güç.
kaidonun bu şekilde resmedilmesi bi garip şekilde tutartlı geldi bana.

Oden’e bak sen adamın kılıcı kendi kendine Ejderhaya çarpı atıyor(!) Bir de yanında süs olsun diye bir kılıç daha taşıyor(!)

Şimdi Kaidonun 7 defa yenildiği zaten belli birşeydi.

Kaidonun 18 defa yakalanıp işkence görmesi öldürülmeye çalışılması vb. şeyleri de bliyorduk.

Ancak kimse Kaidonun böyle çakallıklar yapacağını tahmin etmedi karakter tanıtımından ötürü. Kaido daha çok sorunlu, psikopat herkese tek dalan bir tip imajı verdi.

Bu bölüm beni sevindirdi. Çünkü Odene acıyordum. Ben bunlar gider ezici şekilde yenilir diye endişelenirken tam tersi Oden cesaretinin hakkını vererek adamı kendi mekanında yarmış. Bunu yanında ki 9 kişiyle yapmış üstelik. Koca ordu yok , 9 adam ve Oden.

Kaidonun böyle çakallıkla Odene üstünlük sağlaması tek çıkar yoldu. E.oda ne Kaidoyu ne Odeni harcamak istemedi. Bu tarz şeylere zaten önceden de baş vuran biri E.oda.

Her neyse sonuç olarak Oden'e hakkını vermek lazım.

Roger içinse kesinlikle canavarmış. Muhteşem bir güç.
Gelecek sayı muhtemelen idam edilir ve bir iki bölüme günümüze döner muhtemelen. Ama oden'den bu kadarını beklemedim gerçekten bayağı sağlam.

Roger'a şunu da ekliyim. Hastalığının son dönemlerine girmişti reis 1 yılı var ve ona rağmen o güçte. Sağlam halindeki gücünü düşünemiyorum. WB sittin sene eşit değil bence reise.

Ben bıktım aynı senaryodan. Namiyi Arlong kandırdı 100 milyon toplattı, Robini aptal spandam kandırdı, Sanjiyi babasını Bm kandırdı, Zoroyu aptal helmeppo kandırdı... Daha nice vardır aklıma gelmiyor şimdi. Ya bu Oda çok zeki diyoruz ama yeminle bizi aptal yerine koymaktan başka bir şey yaptığı yok. Kaido güçlensin diye 5 sene bekleteceğine Odeni aptal yerine koyup kandıracağına kapıştırsana Kaidoyu daha güçlü yapıp. Yani ne kadar saçma işler bunlar böyle ne oldu e kandırdık sizi... Ya Tayyipi bu kadar kadırmadılar lan bu ne?

Üye silindi 1004

Geçen yıl Sanji yıllı mıydı? Bu tartışmaya açık. Fakat bu yılın ismi Moria yılı. Moria o kadar asist yapmış fakat Oden bir embesil olduğundan golü 90’a takamamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık