Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an seriye 970'inci bölümden itibaren başlayan birisi gibi konuşuyorsun. Kaido denen zat;

-7 kez yenilmiş,
-Denizciler ve 4 imparatora 18 kez saldırıp yakalanmış/yenilmiş,
-Sayısız kez işkence görmüş,

ama bu kadar şeye rağmen bildiğimiz/gördüğümüz bir yarası bile var mı? Yok. Eeee peki hangi dövüşten yarası var? Oden. Ne ile? Enma ile. Sen bunu bana açıkla, ben tamam ben hatalıyım derim zaten. Ama daha sende bile cevabı olmayan soruların cevabı mangada verilmiş gibi konuşup üste çıkmaya falan çalışma.

Ha diyorsan ki ne Denizciler'de, ne de herhangi bir korsanda Oden'deki gibi haki yok, o yüzden zarar veremediler, amenna.
Ben de onu diyorum. Sonuç olarak zarar verilebiliyor. İlla kesici alet kullanılması şart değil. Enma'dan daha üst düzey kılıçlar da var. Sadece Enma kesebilir çünkü tek yarası Enma tarafından açılmış cümlesindeki mantıksızlığı ve beyin tutulmasını göremiyor musun?

Hem onu da geçtim Enma'yı kullanabilmek, hem de Oden'in seviyesinde ve hakimiyetinde kullanabilmek asıl önemli olan. Bir kılıç ancak sahibinin onu kullanabildiği kadar güçlü olur. Sen sırf Oden'e hakkını vermemek için tüm işi Enma'ya yüklüyorsun. Aynen Oden YK2 seviyesi bir adam. Hangi komutan eline o kılıcı alsa o yarayı açardı. Bu çok mantıklı değil mi?

O değilde King baya sağlam biri çıkacak. Jack şuan bile shutenmaru yenemezken adam 20 yıl önce kılıç sokup çıkartmış

Kaido: Evet bu doğru Worororo herşey bi yalandı. Zamanında dezavajlı bir durumda olduğumuza karar verdik, sen yeni Wanoya dönmüştün ve eğer Hyoguroyla birleşseydin bütün Wano samurayları ve adaletli halkı senden yana olacaktı. Böyle bir mücadele bizim için zor olurdu adam sayımız az olduğundan.

Koduğumun salak Odeni. Aptal herif oh oldu sana. Öyle mal mal dans edeceğine vatan millet Sakarya diyip dalsaydın ya sığır.

Kaido: Evet bu doğru Worororo herşey bi yalandı. Zamanında dezavajlı bir durumda olduğumuza karar verdik, sen yeni Wanoya dönmüştün ve eğer Hyoguroyla birleşseydin bütün Wano samurayları ve adaletli halkı senden yana olacaktı. Böyle bir mücadele bizim için zor olurdu adam sayımız az olduğundan.

Koduğumun salak Odeni. Aptal herif oh oldu sana. Öyle mal mal dans edeceğine vatan millet Sakarya diyip dalsaydın ya sığır.
@Yubashiri-sama oden konusu gelmeli artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık