Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Moria diye yazılır ADAM diye okunur. Şekilsiz tosbağaya bak be!!! Kendi tayfasından geriye hiçbir şey kalmamış ama, Kaido’nun tayfasının içinden geçmiş reis. Kaido da çaresizlikten kendini Zoan ordusuna vermiş.

Şimdi Kaidonun 7 defa yenildiği zaten belli birşeydi.

Kaidonun 18 defa yakalanıp işkence görmesi öldürülmeye çalışılması vb. şeyleri de bliyorduk.

Ancak kimse Kaidonun böyle çakallıklar yapacağını tahmin etmedi karakter tanıtımından ötürü. Kaido daha çok sorunlu, psikopat herkese tek dalan bir tip imajı verdi.

Bu bölüm beni sevindirdi. Çünkü Odene acıyordum. Ben bunlar gider ezici şekilde yenilir diye endişelenirken tam tersi Oden cesaretinin hakkını vererek adamı kendi mekanında yarmış. Bunu yanında ki 9 kişiyle yapmış üstelik. Koca ordu yok , 9 adam ve Oden.

Kaidonun böyle çakallıkla Odene üstünlük sağlaması tek çıkar yoldu. E.oda ne Kaidoyu ne Odeni harcamak istemedi. Bu tarz şeylere zaten önceden de baş vuran biri E.oda.

Her neyse sonuç olarak Oden'e hakkını vermek lazım.

Roger içinse kesinlikle canavarmış. Muhteşem bir güç.

Ben de onu diyorum. Sonuç olarak zarar verilebiliyor. İlla kesici alet kullanılması şart değil. Enma'dan daha üst düzey kılıçlar da var. Sadece Enma kesebilir çünkü tek yarası Enma tarafından açılmış cümlesindeki mantıksızlığı ve beyin tutulmasını göremiyor musun?

Hem onu da geçtim Enma'yı kullanabilmek, hem de Oden'in seviyesinde ve hakimiyetinde kullanabilmek asıl önemli olan. Bir kılıç ancak sahibinin onu kullanabildiği kadar güçlü olur. Sen sırf Oden'e hakkını vermemek için tüm işi Enma'ya yüklüyorsun. Aynen Oden YK2 seviyesi bir adam. Hangi komutan eline o kılıcı alsa o yarayı açardı. Bu çok mantıklı değil mi?
Yahu hangisi adamın derisini kesip geçmiş?:bilmem: Hala neden bahsettiğimi anlamıyor gibi konuşuyorsun. Enma'dan başkası kesene kadar tabi ki sadece Enma kesiyor diyeceğim. Çünkü bunu mangaka söylüyor. Kaido'yu kesen kılıç olarak anlatılıyor. Sanki bunları kafamdan uyduruyorum yav.

Kılıç sahibi önemsiz değil elbet. Ama Enma basit/diğer kılıçlar gibi değil. Anlayın artık şunu. Oden, Kaido'yu Enma ile yarabildiyse tabi ki de Enma'yı öne süreceğim. E Enma olmasa yaramayacak o zaman? Hala Enma'yu basit bir kılıç gibi görmeniz çok ilginç gerçekten. Hayır Enma'nın gücünü kabul etmeniz neden bu kadar zor?

YC2 meselesine tekrardan bak. Bak bakalım sadece onu mu yazmışım o zamanlar? Tam hatırlamadığın şeyleri hatırlıyormuş gibi yapmaktan vazgeç. Ben ne yazdığımı iyi hatırlıyorum çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık