Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun vurabilmesinin sebebi elemanın dut yemiş bülbül gibi beklemesi, Oden'in Kaido'yu gökten yere düşürüp işini bitirecek olması ise direk rakibine karşı üstünlüğünden kaynaklanıyor.

İki boksör düşün birbirlerinin gözlerine bakarken biri diğerine vurup onu düşürüyor sonra da işini bitirecek. Direk rakibine üstün.

Diğeri ise rakibi karısıyla vedalaşırken kafasına yumruk atıyor xD

Oden çok rahat Kaido'yu kepaze edebilecek kadar güçlü olduğunu herkese göstermiş ki adamları da patron gevşedi çocuğu kullanalım demişler.
Kaido ejder formunda mal gibi duruyor. Çok bir farkı yok. Oden görüş alanının yarısını kaplayan bir herifi kesebildi diye övelim mi? Ortada herhangi bir haki savunması da olmadığına göre ikisi de temiz birer vuruş yaptılar. Hatta burada sayacaklarn Kaidoya sayarsın. Zira Kaido bu temiz vuruşu yedikten sonra o tek atacak saldırıyı çıkabiliyor. Oden ise nakavt oluyor.

Kaido ejder formunda mal gibi duruyor. Çok bir farkı yok. Oden görüş alanının yarısını kaplayan bir herifi kesebildi diye övelim mi? Ortada herhangi bir haki savunması da olmadığına göre ikisi de temiz birer vuruş yaptılar. Hatta burada sayacaklarn Kaidoya sayarsın. Zira Kaido bu temiz vuruşu yedikten sonra o tek atacak saldırıyı çıkabiliyor. Oden ise nakavt oluyor.
O ne güzel iş ya ? Ejder formu sayılmıyor yani xD

Kaido'nun adamları gördü elemanın nasıl biçildiği sen göremedin bu arada o işi Kaido'ya yazmak için dövüşten bir gram anlamamak lazım :hıh:

Lafa gelince Oden'i kapıda karşıla, lafları çak çak çak. Karşı karşıya gelince ye köteği otur ama ejder formundaydım de geç, ne güzel İstanbul be :oleyo2: Bildiğin kolunu kaldıramadan kebap olacaktı.

Kaido bu saatten sonra benim gözümde beş para etmeyen itin teki, karaktersiz tam bir yılan, gücü yetmeyince çocukları araya koyan bir ucube.
Dayak nedir nasıl yenilir öğrenecek Luffy’den.
Kesilmek nasıl duyguymuş 20 yıl sonra tekrar tattıracak bu duyguyu ona Zoro’muz. Enmanın tadını unutmuş olamaz.
Sabırsızlıkla 3’üncü perdenin açılmasını bekliyorum.

O ne güzel iş ya ? Ejder formu sayılmıyor yani xD

Kaido'nun adamları gördü elemanın nasıl biçildiği sen göremedin yani ben bunu anlıyorum bu arada o işi Kaido'ya yazmak için dövüşten bir gram anlamamak lazım :hıh:

Lafa gelince Oden'i kapıda karşıla, lafları çak çak çak. Karşı karşıya gelince ye köteği otur ama ejder formundaydım de geç, ne güzel İstanbul be :oleyo2: Bildiğin kolunu kaldıramadan kebap olacaktı.
Ejder formunu bahane mi kullanmışım? Adam kocaman vurmak kolay diyorum. Aksini söyleyebiliyor musun? Adam yarılmış haliyle Odene tek attı maşallah.

Yorumlarda yapılan mübalağalara tutunup "ama döner ölmadı ki :S" diye savunacak kadar kötü duruma düştü galiba Kaido. Üzüldüm :( Eh, bire birde herkesi tokatlar denen adam Oroçi'nin nenesinden yardım alarak hayatta kalınca, onu savunmak da baya zorlaştı hak veriyorum.

Açık ve büyük hedefte bile uzuv alamamış diyorsun ama bahsettiğimiz şey Kaido'nun bedeni. Hani şu idam edilirken kullanılan giyotinlerin falan kırıldığı adam. :oleyo: Oden tek darbede böyle bir adamın aklını alıyor. Luffy gibi ömür boyu o saldırının iziyle geziyor herif. Saldırının etkisini başka nasıl belli edebilir mangaka? Acıyla yere seriliyor. Sonra da Oden üzerine koşmaya başlıyor, büyük ihtimalle de son vuruşu yapmak için. Kaido önünde hala ejder formunda yatıyor, boynunu uzatmış bir idam mahkumu gibi. İşine gelmeyen sahneye dramatikleştirmek için demen de üzdü. Ona bakarsan Oden'in düştüğü bu durum da olayı dramatikleştirmek içindi. :/
Yahu ne son vuruşu, ne yatması ? Tek atımlık canı kalmış adam saliselik dalgınlıkta o kısacık saliselik sürede ayağa kalkıp Odeni tekliyor, nasıl bir baygınlıksa bu :)

Üye silindi 1004

Bazı arkadaşlar da anlamsızca Oden övüyor. Beş yıl boyunca dans etmesine rağmen Kaido'yu kesmiş falan diye. Arkadaşlar Sanji iki yıl boyunca konuştuğu için suyun içinde uçabiliyordu. Beş yıl boyunca dans etmek nasıl bi power up fikriniz var mı?

Bazı arkadaşlar da anlamsızca Oden övüyor. Beş yıl boyunca dans etmesine rağmen Kaido'yu kesmiş falan diye. Arkadaşlar Sanji iki yıl boyunca konuştuğu için suyun içinde uçabiliyordu. Beş yıl boyunca dans etmek nasıl bi power up fikriniz var mı?
O da bişi mi? Kinemon 20 yıl zamanda yolculuk edip gemi yolculuğu yaptığı için 20 yıl aktif yaşamış adamlarla denk güçte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık