Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün ingilizcesi kalbimi kırdı ya. Bu Kaido ölmek için bahane arayan (kendini intihar eden), Wb ölmeden önce onun önünü kesen Kaido ile aynı Kaido mu. Bana karasakal gibi geldi de. Karakteri çok değiştirmemiş mi ya. En son tanıtılan en güçlü karakter mi bu ya. Şu ana kadar tanıtımı en etkili olan karakter değil mi bu ya. Hiç o izlenimi vermedi bu bölüm. Kaido son 20 yılda şuan olduğu gibi biri oluyor sanırım. Bu arada BM'nin gelişini duyunca bir altına sıçmada yaşamıştı orada içim burkulmuştu. Yok yanın başbelası cocuklarıda varmılar falan. :( Bu son olayı kalbimi paramparça etti.

Vs. ye bildiğin anlatıcı ekleyip nasıl sağlam geçtiğini yazmış teknikleri göstermiş bitirmiş ben baya beğendim bölümü. Oden resmen çok reyiz bir adam seride Luffy'nin Mf öncesi Alabastadaki hali gibi vs. vs. hali vardı. Baya sevdim keşke bizim tayfada olsaydı hep onu izleseydik. Luffy'le olan muhabbetleri müthiş olurdu. Usopp, Luffy, Oden balık tutma muhabbetleri yaparlardı falan. Seyrüsefer yaparken tayfanın muhabbetlerini özledim ya, yıllar oldu göremeyeli. :(

Ancak Kaido kaybetti. Kişiliğine çok ters bir hareket yaptı. Sevenleri bile beğenmedi.
One punch manı okudun mu? Orada Saitama diye bi karakter var herkese tek atıyor ama mutsuz. Niye? Çünkü mutlak güce ulaştı sarmıyor artık hayatı. Kaido da o misal. Artık mutlak güce ulaştığı için kimseyle vs atası gelmiyordur... Sıkılmıştır hayattan.

Bu kale baskınında Jack de çizilmişti. Burada çizilmemiş. Bu bir garip. Belki o zamanlar komutan seviyesinde değildi.

Kaidonun yarası karın kası hizzassındaydı. Burda göğüsüne çizmişler o da bir garip.

Oden tek yedi lan. Burada baskın karakter Kaidodur. Bu sahne özellikle Ashura vs Jack e benzemiş. Jack de ilk kılıç yiyordu ama devam etmekten de çekinmiyordu.

Bitsin artık şu flasback bundan sonrası kabak tadı.

Keşke Kaido bir tanede Momo ya dönüşen yaslı kadını ve onu tutan eziğe bir tane vurup uçursaydı.Herkesin saygısını kazanırdı.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık