Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro seri sonu Amiral seviyesi olmayacak mıydı? Ne ara arc ortasında amiral oldu?
Zoro'nun her rakibi Amiral anasını satayım,Kamazo amiral , Kyoshiro amiral , o amiral bu amiral... diye uzar gider :D
Yohohohoho

Son düzenleme:
@Monkey D. Dragon
Yok birader senle anlaşamıcaz.
Benim o yıldırım mı şimşek mi görüntüsünü atmamdaki neden her yıldırımın veya şimşeğin haki ile alakasız olduğunu göstermek içindi anladın.Sanji haki kullanmıştır demek değildi yani.
Artı olarak ben anlamıyorum senin göstermediyse kullanmıyodur düşüncen çöp olmadı bu bölüm ile.Daha ne zeytinyağı taklidi yapıyorsun :D
Ben x bir zamanda birine şuan koramiral yenemez desem sen 3 arc sonra ''bak yendi haksız çıktı'' falan dicen dimi o kafa var sende D:

@Monkey D. Dragon gayet iyi anladım. Sanji'de haki olduğu söylenmiş bir şey. Hele ki Kinemon, Kanjuro, Sanji'nin dövdüğü Charlotte Raisin koka yapabilirken Sanji'den (Hele ki hakisi olduğu Luffy tarafından söylenmişken) koka beklememek asıl yanlı yorum oluyor. Tüm bunlar varken ben hiç görmedim demek ki yok demeyi ben mantıklı bulamıyorum. Bugünkü bölüm sadece malumun ilanı oldu.
Niye haki +3 buffla mı geliyor?

Şu teori tutacak. Daha önce birisi demişti.

Shutenmaru Kaido'ya katılmadı.
Denjiro katıldı. Kyoushiro oldu.
Kawamatsu katılmadı. Hapiste.

Adamda böyle hayvani bir tankmış hissiyatı uyandırıyor punkcı reyizimiz çünkü. Hem Mom çok baydı sanki. Onun yerine kadrolu olarak Luffy geçse güzel olmaz mı ;)
Yoo Queen bende hiç de öyle bir hava uyandırmadı. :/ Bigmom'la alakalı her şey. Luffy yakında alayının yerine geçecek zaten.

Ayrıca One piece evreninde Zoro'nun yaptığı güç olarak geçiyor.
Rayleigh'in dediği gibi tereddütsüz eyleme geçmek gerçek güç budur.

Luffy olsa Yasu kesin ölürdü zaten :S Luffy olsa Yasu ölmeden harekete geçerdi...

Benim eski tanıdığım Zoro düşünür taşınır öyle hareket ederdi. Böyle kendini pişmanlıklara kaptırmazdı. Yine sinirlenirdi elbet ama içinden bi muhakeme yapar, Kaidou'yu tüm gücümüzle indireceğimiz gün bu kalleşi de aradan çıkarırız derdi. Bu aynı Ace öldükten sonra Marco ve Vista'nın Akainu'ya saldırmasına benziyor. Meh.
Luffy de idama geç kalırdı. Düzenek bu. Dibinden Toko kaçırılınca görmeyen, Kinemon'un manitasına atılan oku büyük ihtimalle farketmemiş olan da Luffy. Senden Zoro'ya hakkını vermeni beklemem zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık