Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Kaido tayfasının bu kadar rahat olmasını anlamıyorum.Hadi Kaido neyse de Queen filan Luffy nin kelle ödülünün kaç olduğunu kata yı yendiğini filan bilmiyor mu? Beni rahatsız etmeye başladılar:of::of::of::D

Bu Kaido tayfasının bu kadar rahat olmasını anlamıyorum.Hadi Kaido neyse de Queen filan Luffy nin kelle ödülünün kaç olduğunu kata yı yendiğini filan bilmiyor mu? Beni rahatsız etmeye başladılar:of::of::of::D
Kata'yı yeneli 10 gün ancak oldu heralde. Hadi iki hafta olsun. Henüz haber oraya ulaşmamış olabilir. Ayrıca haberlerde sadece iki Tatlı Komutanı'nı yendiğinden bahsetmiyor mu? Kata olup olmadığını da bilemezler. Onu da geçtim, bunlar gazetedeki habere bakıp hareketlerini ona göre ayarlayacak adamlar değiller ki. Muhattapları karşılarına gelir ölçüp tartarlar. Kafa tutacak adam sayısı çok az zaten. Onları da tanıyorlar hep. Amiraller diğer Yonkou ve tayfaları vs.

Jack'in tek başına amirallerin olduğu gemiye sonsuz ego ile saldırdığı bir dünyada Queen'in yeni yetme Luffy'den çekinmesini beklemiyorsun değil mi? :/ 1.5 milyar falan umurunda bile olmaz bu adamın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık