Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki Hawkinse bir şey demedin yani? :p

Ninjalar pasif kaldı. Abartılacak kadar değiller mi ki acep? :/ Fukuro bari olaydı.
Hawkins'in fişini Law çekecek ondan bekliyordur o :) Öyle aman aman bir güç beklemiyorum ninjalardan da öyle alelade tipler de değiller. Hepsine ayrı ayrı uğraşılmış. Tayfanın arc sonu rakibi olur bunlar. Ama şimdilik pasifler. Belki önümüzdeki bölüm diyelim :bilmem:

Büyüklenenlerin hazin sonu daha keyifli oluyor. :fool:
Umarım. :S
Ee öyle zaten. Bakalım o zaman Law için dönen muhabbetler Kid için dönecek mi? İntikam Kid'in di ama Luffy yendi.
O tam Law'ın ki gibi değil ama. Law'ın daha büyük bir hakkı vardı Kid'e göre. Dof sadece bir plandı Luffy için ama Law onu yenmek istiyordu. Kid'in Kaido'ya nefreti ise Luffy'ninki ile aynı hemen hemen.
@Wbrggrdrlfy Pistol atmış adama Queen'e bir şey yapamadı gibi bir şey demişsin ya onu dedim. :(
@Monkey D. Dragon Sanji'de koka yok demek daha mantıklıydı, haklısın.

En kısa sürede Zoro'nun da baş aşağı sallandırılmasını ve işkenceyle hafıza kaybı yaşamasını bekliyoruz. Elin sağ koluna her şey oluyor da bizimkine niye olmasın?

Umarım. :S

O tam Law'ın ki gibi değil ama. Law'ın daha büyük bir hakkı vardı Kid'e göre. Dof sadece bir plandı Luffy için ama Law onu yenmek istiyordu. Kid'in Kaido'ya nefreti ise Luffy'ninki ile aynı hemen hemen.
@Wbrggrdrlfy Pistol atmış adama Queen'e bir şey yapamadı gibi bir şey demişsin ya onu dedim. :(
@Monkey D. Dragon Sanji'de koka yok demek daha mantıklıydı, haklısın.
Bunlar hep hava civa. Arc bossunu daima Luffy yenecek. Diğer karakterlerin hikayeleri, gerekçeleri, çektikleri vs teferruat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık