Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eski halinden utanç duymasına sebep olan gülüşünü ulu orta yerde göstermesi bile anlamsız zaten. Kim olduğunu ve Kid'i falan hatırlasa en basitinden gülmezdi bence.
Göz Yaşları akıyor. Gülücük etkisi neydi? Öfke korku ve üzüntü gibi şeyleri kısaca bütün duyguları gülmeye cevirmiyor mu?

Emin ol kalbinde büyük öfke ve utanç var. İstemesede gülmek zorunda çünkü meyvenin etkisi bu. Birde kendini tutamamasi ayrı bir mesele bu yüzden büyük bir hüzün kalbini doldurmustur ki gülüşünden nefret eden biriymis. Bende olsam kid in yüzüne bakamazdım aciz göründüğüm icin utanirdim

Bu bölümde Kidd ve Killer'e yaptıkları dram ve seriiye kattığı heyecan açısından iyiydi. Bundan sonra Dressrosa'da yaptığı gibi bütün herkesi gerçi çekip Luffy'i kahraman yaparsa büyük yanlış o olur. Mevcut taploda en azından Kdd'in de sonuna kadar savaşması gerekiyor.
Tabiki. Ama Hasırşapkalar laylaylom yaşarken diğerlerinin bunları yaşaması kabul edilir bir şey değil. Luffy domuz gibi tıkınırken, Kidd'in yaşadıklarına bak.
Zoro, Hiyori'yle evxilik oynarken Killer'a yapılanlara bak.
Luffy televizyondan tayfasına gaz verirken Kidd'in tayfasına ne olduğundan haberinin olmamasına bak.

Göz Yaşları akıyor. Gülücük etkisi neydi? Öfke korku ve üzüntü gibi şeyleri kısaca bütün duyguları gülmeye cevirmiyor mu?

Emin ol kalbinde büyük öfke ve utanç var. İstemesede gülmek zorunda çünkü meyvenin etkisi bu. Birde kendini tutamamasi ayrı bir mesele bu yüzden büyük bir hüzün kalbini doldurmustur ki gülüşünden nefret eden biriymis. Bende olsam kid in yüzüne bakamazdım aciz göründüğüm icin utanirdim
Benim ''Kim olduğunu ve Kid'i falan hatırlasa en basitinden gülmezdi bence.'' demem saçma oldu. :) Gülme olayını geçersek, ben Kid'i tanıdığına yönelik bir işaret alamadım. O yüzden başka bir sebepten dolayı olduğunu düşünüyorum.

Tabiki. Ama Hasırşapkalar laylaylom yaşarken diğerlerinin bunları yaşaması kabul edilir bir şey değil. Luffy domuz gibi tıkınırken, Kidd'in yaşadıklarına bak.
Zoro, Hiyori'yle evxilik oynarken Killer'a yapılanlara bak.
Luffy televizyondan tayfasına gaz verirken Kidd'in tayfasına ne olduğundan haberinin olmamasına bak.
Adalet yok adalet!

Beni seriiden soğutan şey de bu ve buna benzer faktörler değil mi?! Ulan koca imparatorun adasından tek parça güle oynaya çıkmayı başardı bu adamlar. İnsan biraz gerçeklik katar, birileri kol bacak kaybeder, bir şeyler olur. Sen bir imparatorun adasından tek parça çıkabiliyorsan, burada problem var demektir. Wano'da olanlar da ona keza, şu ana kadar umutsuzluğu, dramı tatmadı tayfa! Bakalım bundans onra nasıl ilerleyecek.

Benim ''Kim olduğunu ve Kid'i falan hatırlasa en basitinden gülmezdi bence.'' demem saçma oldu. :) Gülme olayını geçersek, ben Kid'i tanıdığına yönelik bir işaret alamadım. O yüzden başka bir sebepten dolayı olduğunu düşünüyorum.

Eger tanıdık birisini görmese neden bir yabancının yanında gözyaşlarını döksün? Kid in 2. Kez yakalanmasının asıl sebebi olmakta üzücü gelmiştir ki yoldaslarini serbest bırakması umuduyla orochiye köpeklik yaptığına eminim

Luffy o lafı dediyse haftaya dayak var demek ki :D BM reyiz de geldi sonunh kestiremiyorum. Bunun tayfasının da hala ortada olmaması ayrı saçmalık ama neyse.

Bu bölüme kadar yoktu. Varsa göster :)

X zamana kadar kullanmamış birine ''yok'' demek normal değil mi. Bugün Nami de haki yok 1 arc sonra çıkıp kullansa ''ahaha bak yanıldınız'' mı diyeceksin?

Neyse sonunda biraz aksiyon gördük.

Ben Kid, Linlini görüp kaçtı sandım ilk klsdhfklasdf ''Bu manyakla uğraşacağıma gider teslim olurum'' diyerekten.

Ne yalan söyliyim Killera üzüldüm. Zoro güzel poşet etmiş zamanında helal olsun.

Kid zaten manyaktı bu arc ile beraber top tier psikopat olur heralde.

Ororchi çöp dedik dedik inanmadınız :D
Bi aralar uzak çizimlerini atıyorlardı, şu Daifuku'nun cinini karşıladığında kullanmış falan deniyordu hatırladığım tartışmalarda. Bi de DJ yaptığında ayağı alevle kaplı olduğu için görünmüyor koka falan deniyordu.

Birinde haki yok demek normal değil keza teknik olarak herkeste haki var xD Uyandırma olasılığından veya bilmeden kullanıyor olmasından bahsedilebilir ama yok demek gösterilmedi diye ihtimalini hiç etmek anlamına geliyor. Hadi kendimizce bi süre belirleyip şu zamana kadar haki göstermeyenlere hakisi yok diyelim, çıkınca da yanılmamış olalım.

Bölüm çok güzeldi de, Oda tam sopalık adam.

Luffy ve Law müttefik.
Law'un tayfası işkence görürken, Luffy'ninkiler hamamda dedikodu sefası yapar.

Luffy ve Kidd olası müttefik.
Kidd'in tayfası Kaido'nun elinde oyuncak olurken Luffy'ninkiler şov yapar.

Ne midesiz adam be bu Oda. Bütün dünyası hasırsapkalardan ibaret. Hayır o kadar hasır şapka odaklısın madem one piece evrenini bu kadar muazzam yaratmanın mantığı ne, bu kadar çok karakter kurgulamanın mantığı ne?

Belli işte aşıyor seni bu işler. Zaten umursadığın da yok. Eee? Daha ne zorluyorsun?

İki kaptan olmayan süpernova. Biri kızlarla evcilik oynarken, diğeri smile kurbanı olup köleleştiriliyor. Çok kötü ya.

Zoro'ya bu bölüm sinir oldum. Her şeyi boşverip kavga çıkarıyor. Tabi adamda plot armor olduğundan bir şey gelmeyecek başına onun rahatlığı var. Ama sen aşağı yukarı Killer kalibresi adamsın Zoro. Bu bölüm gördük yani. Çıkardığın o kavganın sonunda senin tayfan dışında kalanlara ne olacak haberin var mı?:of:

İeyasu'nun bedeninin kurtarılması bu bölümde içime su serpen tek şeydi. Ama Shinobu'nun ağzından çıkması ise bildiğin o suyun tadını kaçırdı. :artiz:
Ee nasıl spoiler yedikten sonra bölüm tad verdi mi bari :S

Güzel bölüm.Zoro çok net yardımcı kaptan.Herkese görev dağılımı yaptı 2dk da sanji dahil harfiyen uydular.Tayfanın tamamının gösterildiği bölümler gerçekten keyifli eskiden olduğu gibi keyif veriyor.

Luffy g4'e geçtiğinde direk boynundaki tasmadan kurtulacak, neden yok yere hikaye kasıyor ki buradan. Yok siz ölmezseniz onlar ölecek falan falan... Hem Linlin de geldi, oradan kaçmak için her şey uygun olduğunda ne yapacaklar, birileri anahtarımı getirecek yoksa kendisimi kurtulacak onlardan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık