Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy sanji haki kullanabiliyor demişti
Haki ile armament farklı şeyler.

Bi aralar uzak çizimlerini atıyorlardı, şu Daifuku'nun cinini karşıladığında kullanmış falan deniyordu hatırladığım tartışmalarda. Bi de DJ yaptığında ayağı alevle kaplı olduğu için görünmüyor koka falan deniyordu.

Birinde haki yok demek normal değil keza teknik olarak herkeste haki var xD Uyandırma olasılığından veya bilmeden kullanıyor olmasından bahsedilebilir ama yok demek gösterilmedi diye ihtimalini hiç etmek anlamına geliyor. Hadi kendimizce bi süre belirleyip şu zamana kadar haki göstermeyenlere hakisi yok diyelim, çıkınca da yanılmamış olalım.

Ee nasıl spoiler yedikten sonra bölüm tad verdi mi bari :S
Ben gösterilmediyse yok sayarım çünkü mantıken bu çok daha kabul edilebilir bir varsayım olur. Doğmamış çocuğa neden don biçeyim ki?

Ee nasıl spoiler yedikten sonra bölüm tad verdi mi bari :S
Sen hala bana bir şeyler demeye mi çalışıyorsun?
Konu kapanmış gitmiş. Derdin abuk subuk laf diyerek beni rahatsız etmek mi yoksa başka bir şey mi bilmiyorum, umrumda da değil.
Spoiler dediğin şeyin anlamı zaten tat kaçırmak, neyi konuşuyorsun.

Ne güzel Kidd'le Killer'ın durumuna odaklanmışım, tadımı kaçırdı gene. Bir süre benimle spoiler muhabbeti falan yapma sen.

Doğru bu karakterlerin o kadar çok sahnesi var ki yargıya hemen varabiliriz. Müthişsin.
Kaido Luffy ile dövüşmedi mi? 1 koca bölüm ona ayrılmadı mı? Koka kullanmadı.O zaman yoktur.
Hayır yani diyorsun göstermediyse yoktur diyorsun sonra kıvırıp çık sıhnılırı yık.
Olsa ne olur lan haki kullanan karakter koka da kullanır bu kadar basit yani :D

Bölüm güzeldi.

Zoro direk öldürme amaçlı saldırmış. Orochi malak gibi izliyor. Bu adamdan bir şey bekleyenler artık beklemesin. Orochi'yi öldürecek tekniği , Kyoshiro basitçe durduruyor.

Kyoshiro baya güçlü bir adam çıkacak . Zoro'nun bu arc ki rakibi bile olabilir.

Zoro galiba k.haki ile farketti Franky'i. Sahne güzel. Sanji koka kullandı.

Killer'ın durumu acayip üzdü. Kendinde değil gibi duruyor.

Luffy sanki daha mantıklı biri olmaya başladı.Dogrudan Queen'e bu olayın benle hiçbir alakası yok diye mantıklı bir çıkış yapıyor. Basit bir yumruk atıyor. Hatta yumrugun uzantısını bile görüyoruz. Ne yapmak istemektesin Luffy? Sırf o anki vurma isteğini mi gösteriyorsun.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık