Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağladığına göre anımsamış olabilir en kötü. Önceden konuşabiliyordu, şimdi sadece ağlayıp, gülüyor.
Zannetmiyorum hatırladığını. Hatırlasa illaki bir tepki falan olurdu. Ne bileyim, Kid ile konuşmaya çalışırdı, ona dönüp onu tanıdığını falan göstermeye çalışırdı. Ebisu halkı da sadece ağlayabiliyordu ama Yasu'ya karşı bir şeyler hissettiklerini az buçuk anlayabiliyorduk. Killer da tepki namına bir şey yok yani. Bence görevinde başarısız olduğu için ağlıyor.

Diğer insanların canını düşünmese orada işi ne? Hem sanıyormusun ki Toko ve babasının bedenini oradan alıp ellerini kollarını sallayarak gidecekler, buna gerçekten ihtimal veriyor musun? Her durumda bir çatışma çıkacaktı, Zoro yapabileceği en iyi şeyi yaptı, Sanji de sanki çok rahat bi şekilde oradan çıkabileceklermiş gibi dur yapma diyor, değişik ya :D

Merak etme, Kaido ve Orochi için Wano'da daha büyük bir tehdit var şu an, Zoro'nun idam alanında başlattığı kargaşayı gözleri bile görmeyecektir. Olaya birinci elden müdahil olacak olan kişi Kyoshiro olur ki o da muhtemelen ilerleyen bölümlerde taraf değiştirecek, buradan problemsiz bir şekilde kurtulacaklarını düşünüyorum, hatta bir adım ileri gidip Bepo ve diğerlerini de kurtarabilirler.
Sanji sinirlerine hakim ol, abuk bir şey yapma diyor işte. Durumun vehametinin farkında adam, Zoro'nun aksine.
Aman lütfen kalp korsanlarına bulaşmasınlar.
Bir müttefikliklerini görmedik, işlerini daha da karıştırmasınlar yeter.

Zannetmiyorum hatırladığını. Hatırlasa illaki bir tepki falan olurdu. Ne bileyim, Kid ile konuşmaya çalışırdı, ona dönüp onu tanıdığını falan göstermeye çalışırdı. Ebisu halkı da sadece ağlayabiliyordu ama Yasu'ya karşı bir şeyler hissettiklerini az buçuk anlayabiliyorduk. Killer da tepki namına bir şey yok yani. Bence görevinde başarısız olduğu için ağlıyor.

Üzgün olduğu için basarisiz oldugu icin yüzünü kaybettiği için kid e bakamistir. Birde eski halini hatirladigindan büyük utanç duyuyordur

Battı balık yan gider, felsefesini niye savunayım.
Sanji de aynı şekilde bilendi ve Orochi'nin karşısına çıktı. Ama o da kalkıp her şeyi boşverip sağa sola saldırma derdine girmedi.
Aradaki farkı gör, lütfen.
Battı balık yan gider felsefesi değil. Savaşmadan nasıl kaçacaklar? Ha direk kaçmaya çalışmış, ha Orochi'ye saldırmış. Oradaki insanlar her türlü tehlikede. Hatta direk kaçmaları onlar için daha kötüydü. Orochi bu sefer sinirini onlara yöneltecekti belki de. Ben Sanji'nin durumunu da, Zoro'nun tavrına da doğru ve yanlış diye bakmıyorum. Hangisini yapsalar sonuç değişmeyecekti.

Olabilir. Çünkü Kamazo halinden bile eser yok. Haftaya netleşir gibi.

Son düzenleme:
Sanji sinirlerine hakim ol, abuk bir şey yapma diyor işte. Durumun vehametinin farkında adam, Zoro'nun aksine.
Aman lütfen kalp korsanlarına bulaşmasınlar.
Bir müttefikliklerini görmedik, işlerini daha da karıştırmasınlar yeter.
İşte ben de diyorum ki durumun vehametinin farkında olması ya da Zoro'nun sakin kalması neyi değiştirecek? O alandan çatışma çıkmadan gitmeleri zaten mümkün değil, Zoro saldırmasa Orochi ve diğeleri saldıracak. Bu durumda, Zoro'nun saldırmasında herhangi bir problem yok, böyle bir şey yapıyor olması da diğer insanların canını hiçe saymak olmuyor.

İlerleyen bölümlerde Zoro'nun çıkardığı kargaşadan faydalanarak Bepo ve diğerlerini de kurtarırlarsa böyle demezsin ama.

Derim gene de. Zaten bu bölüm Kidd'e yaptıklarından sonra Oda gözümde magmaya kadar indi.
Bu bölümde Kidd ve Killer'e yaptıkları dram ve seriiye kattığı heyecan açısından iyiydi. Bundan sonra Dressrosa'da yaptığı gibi bütün herkesi gerçi çekip Luffy'i kahraman yaparsa büyük yanlış o olur. Mevcut taploda en azından Kdd'in de sonuna kadar savaşması gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık