Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karakterlerin kişiliğine, eğilimlerine göre yetenek veriyor mangaka.

Bak Zoro'ya, bu adamın sadece kılıçları var, yapabileceği tek şey savaşmak. Çok hızlı değil ki kaçsın, uçamaz ki uçsun. Gözü pek cesur ve çok güçlü olmak zorunda. Peki ya Sanji? Bu adam çok hızlı, uçabiliyor ve artık görünmez de olabiliyor. Mangaka Sanji'ye kaçıp kıçını kurtarabilsin diye verebileceği her şeyi vermiş, haliyle düşünme eğilimi artıyor, Zoro'nun Sanji'de olduğu kadar seçeneği yok, her durumda savaşıp canını ortaya koyuyor, bu durumdaki bir adamın düşünmeye de çok vakti kalmıyor haliyle, arada belirgin bir fark var.

@Notanymore "Aman da şimdi çok kızdım. Herkesin canı cehenneme. Ben bu herifi burada geberteyim." Zoro'nun diğer insanların canını düşünmediğinimi savunuyorsun?

Zoro o an için Orochi ve karşısına çıkan diğer insanları öldürmeye odaklanmış, doğasında bu var, bu halini ben seviyorum.
Ben de sana sorayın o zaman.
"Zoro'nun diğer insanların canını düşündüğünü mü sanıyorsun?"

Karıştırdı ortalığı, şimdi Kaido ya da King gelip ortalığı karıştırsa, Hawkins savaşa girip masum insanları kendine vudu bebeği yapsa ne olacak?
İeyasu'nun canını vererek kurtardığı plan ortaya çıksa ve 20 yıllık plan hiç olsa ne olacak?

Adam kendini bütün dünyaya kapattı, Orochi'yi öldürmeye odaklandı. Gerisi önemli olsa kaçan adamı sonraya bırakır, birilerini kurtarmaya çalışırdı.

Karıştırdı ortalığı, şimdi Kaido ya da King gelip ortalığı karıştırsa, Hawkins savaşa girip masum insanları kendine vudu bebeği yapsa ne olacak?
İeyasu'nun canını vererek kurtardığı plan ortaya çıksa ve 20 yıllık plan hiç olsa ne olacak?

Adam kendini bütün dünyaya kapattı, Orochi'yi öldürmeye odaklandı. Gerisi önemli olsa kaçan adamı sonraya bırakır, birilerini kurtarmaya çalışırdı.
Emir komuta zincirinde kafayı kesersen ne olur?

Bence kyoshiro köpek olmayı kabul ettiği için orochiye istemsiz bir şekilde bağlı. Malesef bunu istemese bile orochiyi korumayı gurur meselesi yapmış. Aksi halde ben onun koruma köpeğiyim demezdi. Kyoshiro nun daha önce bir arkadaşın dediği gibi denjiro çıkma ihtimalini düşünüyorum.

Ayrıca zoro kyoshiro dövüşünde suan zoro 2 kılıclı Eğer ilerki bölümlerde denk dövüşürlerse 3 kılıçlı Zoro kyoshiro nun içinden geçer demedi demeyin.

Kiler a olanlar üzdü. BigMom sonunda gelebildi şimdide gelmeseydi hiç gelmesin daha iyi derdim. İnş luffy yi görünce beyin fırtınası Yaşamaz aksi halde boynundan kelepçeli luffy nin kaçma ihtimali yüzde 0 bile değil bildiğin eksilerde :gamyon:

Big Mom artık korkutmuyorsun güzelim be! Hem de karşında daha şovunu yapmamış Queen varken. Zerre heyecanlanmadım son sahnede.

Killer kendinde mi, değil mi hala çözemedim ya. Kid'i falan hatırlamıyor galiba...
Ağladığına göre anımsamış olabilir en kötü. Önceden konuşabiliyordu, şimdi sadece ağlayıp, gülüyor.

Ortalık zaten karışmıştı ya oraya girdikleri anda. Neyin muhabbeti bu? :D Sanki Orochi'ye saldırması ile ortalık karışmış gibi davranmayı kes. Orochi zaten saldırıyor, Toko'yu korudukları için.

Diğer insanların canını düşünmese orada işi ne? Hem sanıyormusun ki Toko ve babasının bedenini oradan alıp ellerini kollarını sallayarak gidecekler, buna gerçekten ihtimal veriyor musun? Her durumda bir çatışma çıkacaktı, Zoro yapabileceği en iyi şeyi yaptı, Sanji de sanki çok rahat bi şekilde oradan çıkabileceklermiş gibi dur yapma diyor, değişik ya :D

Merak etme, Kaido ve Orochi için Wano'da daha büyük bir tehdit var şu an, Zoro'nun idam alanında başlattığı kargaşayı gözleri bile görmeyecektir. Olaya birinci elden müdahil olacak olan kişi Kyoshiro olur ki o da muhtemelen ilerleyen bölümlerde taraf değiştirecek, buradan problemsiz bir şekilde kurtulacaklarını düşünüyorum, hatta bir adım ileri gidip Bepo ve diğerlerini de kurtarabilirler.

Ortalık zaten karışmıştı ya oraya girdikleri anda. Neyin muhabbeti bu? :D Sanki Orochi'ye saldırması ile ortalık karışmış gibi davranmayı kes. Orochi zaten saldırıyor, Toko'yu korudukları için.
Battı balık yan gider, felsefesini niye savunayım.
Sanji de aynı şekilde bilendi ve Orochi'nin karşısına çıktı. Ama o da kalkıp her şeyi boşverip sağa sola saldırma derdine girmedi.
Aradaki farkı gör, lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık