Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda çizmek istese çizer, çizemezse biri ordan çıkar ''bu koka aaaa'' falan derdi. Çizere bu kadar aptal muamelesi yapma bence.
Bazen aptallıklar yapıyor şimdi :S
Neyse bu mevzu da kapanmış oldu böylece.

Oda resmen yokmuş gibi gösterdi. Ben de Sanji'den hep koka bekledim ama aksini düşünenlere de pek bir şey diyemem. :/
Millete söylettiriyordu işte utanmaz Oda o yüzden. Luffydir Jajidir Germa askerleridir vs..

Bu kadar güzel karanlık giden bir Wano'yu animede vıcık vıcık aptal bir şekilde işlemeseler bari.
Animesi güzel yapılırsa efsane olur.

Uff efsane bölümdü.
Sanji ve zoro’nun atışmasını özlemişim:utangac:

Zoro yasu’nun ölümünü hiç edecekti ama aynı zamanda sinirini de anlıyorum.
Bu arada kyoshiro sandığımda daha kabiliyetli çıktı adam zoro’yu tınlamadı bile:D kyoshiro’nun kötü çıkma ihtimali yok bu arada bir şeyler çevirdiği çok belli.

Sanji yine hız gözlem skillerini kullandı ve canım O-toko’yu koruyor emin ellerde yani.

Ne diyeyim franky,ussop,robin,nami de aksiyona girince duygulandım:ühü:Oda ne vardı da bu kadar hasret bıraktın bizi bu sahnelerden?

Bu arada bölümü böyle okudum

Killer için ayrı parantez açmak istiyorum.
Şundan 1 bölüm önce killer kaybolum hiç gösterilmeden ölseydi fazla etkilemezdi beni ve seri boyunca da aramazdım ama Oda nasıl başardıysa killer artık acayip bir kimlik ve önem kazanmış durumda ve tek bölümde gönülleri kazandı.

Killerün sargılarında kan varmış yaralı olduğu kesin artık benim için.

Xdrake sonunda ortaya çıktı dediği kişi Sanji mi? Kinlenmiş bizim deli oğlana. Herhalde Namiyi kaçırdığı içindir. Kıskandı :D

Zoro kyoshiroyla vs yapmayacak gibi çekil önümden felan diyor. Sanjide saldırma mantıklı ol diyor yani vs görmeyecez. Çekilecekler. Bie kaç bölüm önce dediğim gibi Yasuienin ölümü boşa gitmeyecek kargaşa olmayacak. Zaten Hawkins tamamen pasifti..

Queenin Luffynin saldırısını rahatça savurması anormal değil basit bir saldırı sonuçta.

Luffy g4de geçip rahatlıkla kurtulabilir hapıshaneden uçarak neyi bekliyor bu velet kairosikide yok. Boynundaki patlayıcınında g4de zarar vereceğini sanmıyorum.

Son olarak Bm kral hakisi salmış sanıyordum çığlık atıyormuş yine deli karı. Queen rip.

Uff efsane bölümdü.
Sanji ve zoro’nun atışmasını özlemişim:utangac:

Zoro yasu’nun ölümünü hiç edecekti ama aynı zamanda sinirini de anlıyorum.
Bu arada kyoshiro sandığımda daha kabiliyetli çıktı adam zoro’yu tınlamadı bile:D kyoshiro’nun kötü çıkma ihtimali yok bu arada bir şeyler çevirdiği çok belli.

Sanji yine hız gözlem skillerini kullandı ve canım O-toko’yu koruyor emin ellerde yani.

Ne diyeyim franky,ussop,robin,nami de aksiyona girince duygulandım:ühü:Oda ne vardı da bu kadar hasret bıraktın bizi bu sahnelerden?

Bu arada bölümü böyle okudum
Zoroyu mu tınlamadı? Yav he.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık