Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir ada dolusu masum insanın hayatı sözkonusu. Düşünmeden "Aman da şimdi çok kızdım. Herkesin canı cehenneme. Ben bu herifi burada geberteyim." diye düşünmesinin nesini savunuyorsun anlamıyorum.
Sanji orada Zoro'nun umursamadığı insanları savunuyor.
Oraya girdikleri anda zaten işler karışacaktı. İdam alanını dağıttıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi kaçacaklar mıydı? Orochi de bırakacaktı demek. Ya girmeyecekler ya da girdikleri anda devamını getirecekler.

:) Israrla bunu savunuyordu.
Bu bölüme kadar yoktu. Varsa göster :)

X zamana kadar kullanmamış birine ''yok'' demek normal değil mi. Bugün Nami de haki yok 1 arc sonra çıkıp kullansa ''ahaha bak yanıldınız'' mı diyeceksin?

Neyse sonunda biraz aksiyon gördük.

Ben Kid, Linlini görüp kaçtı sandım ilk klsdhfklasdf ''Bu manyakla uğraşacağıma gider teslim olurum'' diyerekten.

Ne yalan söyliyim Killera üzüldüm. Zoro güzel poşet etmiş zamanında helal olsun.

Kid zaten manyaktı bu arc ile beraber top tier psikopat olur heralde.

Ororchi çöp dedik dedik inanmadınız :D

Bölüm çok güzeldi de, Oda tam sopalık adam.

Luffy ve Law müttefik.
Law'un tayfası işkence görürken, Luffy'ninkiler hamamda dedikodu sefası yapar.

Luffy ve Kidd olası müttefik.
Kidd'in tayfası Kaido'nun elinde oyuncak olurken Luffy'ninkiler şov yapar.

Ne midesiz adam be bu Oda. Bütün dünyası hasırsapkalardan ibaret. Hayır o kadar hasır şapka odaklısın madem one piece evrenini bu kadar muazzam yaratmanın mantığı ne, bu kadar çok karakter kurgulamanın mantığı ne?

Belli işte aşıyor seni bu işler. Zaten umursadığın da yok. Eee? Daha ne zorluyorsun?

İki kaptan olmayan süpernova. Biri kızlarla evcilik oynarken, diğeri smile kurbanı olup köleleştiriliyor. Çok kötü ya.

Zoro'ya bu bölüm sinir oldum. Her şeyi boşverip kavga çıkarıyor. Tabi adamda plot armor olduğundan bir şey gelmeyecek başına onun rahatlığı var. Ama sen aşağı yukarı Killer kalibresi adamsın Zoro. Bu bölüm gördük yani. Çıkardığın o kavganın sonunda senin tayfan dışında kalanlara ne olacak haberin var mı?:of:

İeyasu'nun bedeninin kurtarılması bu bölümde içime su serpen tek şeydi. Ama Shinobu'nun ağzından çıkması ise bildiğin o suyun tadını kaçırdı. :artiz:

O değil de Luffy 3 yonko ilede aşık attı ya la:mincika::oleyo:
Luffy vs Whitebeard (tabi laf dalaşı diyelim şuna)
Luffy vs Big Mom
Luffy vs Kaido
Luffy ateşe yürüyor ateşe:ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık