Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid ve Killer sahnelerinde duygulandım. :üzgünüm: Yürü be Mom tek şansları o nasılsa. :mincika:
Kyoshiro ve Zoro vs.si kısa sürmezse güzel vs izleyeceğiz demektir. :p

Kaido Luffy ile dövüşmedi mi? 1 koca bölüm ona ayrılmadı mı? Koka kullanmadı.O zaman yoktur.
Hayır yani diyorsun göstermediyse yoktur diyorsun sonra kıvırıp çık sıhnılırı yık.
Olsa ne olur lan haki kullanan karakter koka da kullanır bu kadar basit yani :D
Bir karakter dişli diyebileceğin bir savaşa girip kullanmıyorsa yoktur? Cümleyi detaylı açıklamak zorunda kaldığım için üzülüyorum. Çünkü anlaşılabilir olduğunu düşünüyordum. Gidip 3 sayfa yürüyen adama ''bunda armament yok'' diyecek halim yok bunu belirtmek zorunda kalmak ne kadar üzücü.

Gidip 6. arcında olan adamda armament göremeyince yok diyene karşı argüman olarak ama bak 2 sayfa gözüken bunda da armament görmedik demek ki aynı huehuehue gibi bir çürütmeyle gelmek de ne bileyim...

Bu arada Kaidodan çok yürümeye kalkıyorsun ama;

Bölümde yine mükemmel bakış açılarıyla çok etkileyici sahneler çizilmiş. Oda bazen kendini kaybediyor böyle. Beni de kendimden geçiriyor.

Zoro ve Sanji'nin hiçbir şey olmamış gibi sıradan itişmelerine devam etmeleri olması gerekendi. Kavga bekleyenler hüzünlenebilir.

Kyoshiro hala tüm gizemi ve belirsizliğiyle sinsice gülüyor dolgun saçlarının altından. Planı hala olgunlaşmamış ama olgunlaşma yolunda hızla ilerleyen birinin bakışları ve gülüşünü gördüm. Umursamaz ve tamamen çıkarcı görünmedi bu kez. Özellikle hakaret sayılacak bir sıfatı açıkça ve gülerek söylemesiyle.
Zoro'ya çok yakıştı rakip olarak.

Zoro'nun hiddetle Orochi'yi kovalaması tarifsiz bir sahne. Bir de kaptan gibi gerisi sizindir deyip baş adama yönelmesi. Karizma overdose olacaksın be adam.

Killer sahnesi çok hisli. Daha çok öfke uyandırıyor. Kid'in çaresiz öfkesi mükemmel. Ortağının bu hale düşmesi onu kesinlikle üzmüyor, sadece öfkelendiriyor. Şimdilik. Her şey bittiğinde yanıbaşında gözyaşı döker.

Yine de Kamazo daha farklı olabilirdi Killer çıkması için. Biraz üstünkörü yaptı bunu Oda.
Baştan beri sevmiştim, artık daha çok seviyorum.
Hepsi bir yana, gülüşü çok iyi. Hangi salak alay ediyormuş bu mükemmel gülme ile. :(

Smile yan etkilerini giderecek bir şeyler üzerinde çalışılacak ve başarılı olunacak. Bunun çözümü için adaya Vegapunk gelebilir. Orochi umutsuzca istiyordu zaten adamı. CP0 belki sinsice bir amaç için getirebilir ve işe yaramış smilelar ile etkisizleştirilebilir.

Kyoshiro Zoro'nun ataklarının yönünü değiştirmiş. Ben fazla hatırlamam daha önce Zoro'nun dövüşlerinde hiç bu tarz yön değiştirme oldu mu beyler? Olmadıysa Kyoshiro'nun yaptığını şu Hyo Amca'nın gösterdiği teknik olabilir. Çünkü onda da ataklar sektiriliyordu.

Hepsi bir yana, gülüşü çok iyi. Hangi salak alay ediyormuş bu mükemmel gülme ile. :(
Dimi ya şirororo, zehahaha dan çok daha iyi fafafa. :artiz:
Killer'dan önce dalga geçilecek daha çok karakter var. :D

Smile yan etkilerini giderecek bir şeyler üzerinde çalışılacak ve başarılı olunacak. Bunun çözümü için adaya Vegapunk gelebilir. Orochi umutsuzca istiyordu zaten adamı. CP0 belki sinsice bir amaç için getirebilir ve işe yaramış smilelar ile etkisizleştirilebilir.
Kim yapar bilmiyorum ama kesin gözüyle bakıyorum. Bu smile sorunu çözülecek.

Bu smile denen meret çok can yakmış. Killer bildiğin cehennemi yaşıyor. Tanuki bu ark birşeye yarasında düzeltsin bu smile mağdurlarını. Yoksa ölene kadar böyle kalması çok kötü olur adamların.

Evet ana karakter oldukları için bizimkilerin üstünde bir plot armor var haklısınız fakat diğer tüm tayfalar Yeni Dünya'ya hurra diye dalarken Hasır Şapkalar'ın 2 sene güçlenmek için çalıştığını unutmayalım arkadaşlar.

Dimi ya şirororo, zehahaha dan çok daha iyi fafafa. :artiz:
Killer'dan önce dalga geçilecek daha çok karakter var. :D

Kim yapar bilmiyorum ama kesin gözüyle bakıyorum. Bu smile sorunu çözülecek.
Sadece sesi değil görünümü de çok iyi. Çok tatlı. :(

Meyve ile ilgili bir çözümü Vegapunk'tan başkasının çözebileceğini düşünmüyorum. Oda yıllar önce Vegapunk gelince meyveler anlatılacak diyordu. Bundna daha iyi zaman olamaz. son 300 bölümdür de altyapı hazırlanıyor zaten. Finalde Vegapunk görünecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık