Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler o değil de ilk defa bir kadın Zoro'nun kollarında ağlıyor, Zoro bu gazla gidip önce Orochi'yi sonra da hızını alamayıp Kaido'yu kesmesin, Ryuma misali?!

İşgalin nasıl başladığı, geliştiğini bilmiyoruz elimizde sadece sonuç var.
Zaten direk işgal edemez Kaido öyle duruyor. Wano başladığından beri işlenen şu şekilde. İç bölünme var sanki Oden tarafı Orochi tarafı diye. Biz hep Oden tarafından adamları görüyoruz Orochi tarafını tutan güçlü kişler çıkar ileride. Bu çekişmede fark yaratan tabi Kaido'nun gelişi oluyor. Fark ettisysen ülkeyi hala Orochi yönetiyor. Kaido kendi adasında kafasına göre takılıyor. Ben şöyle bişey çıkacağını düşünüyorum Orochi, Kaido'dan yardım istedi bunun karşılığında ülke de istediğini yapma özgürlüğü verdi Orochi. Kaido zaten büyük savaş için hazırlık yapıyor ülkede. İşgal değil bizzat ülkeye davet etmişler Kaido'yu ben böyle düşünüyorum.

ya arkadaş haftaya yine mi ara. Ara bir bölüm daha, aksiyon dolu sahneler gelse bari bu kadar durağanlığın peşinden. Cidden artık heyecanı meyecanı yok :D

Zoro böyle bi şeyden gaza gelir diyorsun yani :confused:
Sanji olsa belki ama marimoyu bilemedim.
Bunu Sanji gibi düşünme, buna benzer durumları genelde Luffy yaşar, birileri göz yaşı döker, o kişi de genelde arc için önemli bir karakterdir prens, prenses falan, o gözyaşlarını gören Luffy'de duygusala bağlar seni kurtaracağım moduna girer ya Zoro'dan da öyle bir şey çıkarmı diyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık