Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

94. Akademi Ödülleri

Chris'in yaptığı şey doğru değil ama Will Smith'in fiziksel temas yapması da saçma.Will Smith'i tanıyanlar çok daha ağır şakalar yaptığını bilir,herkes Will Smith'e kendi yaptığı gibi tokat atsa şuan yaşamazdı.

Tabii ki karısının durumu şakaya alınacak bir şey değil ama tokat atmak kabul edilemez.Taraf tutmak yerine hiç yaşanmasaydı demek en doğrusu

Son düzenleme:
Olay öyle değil, nerdeyse ayrılma noktasına gelmişler eşide ayrılıyoruz başka insanlarla görüşebilirmiy diye sormuş. Buda tamama getirmiş, bizim Türk medyası olayı bu hale getirdi.
Will'i severdim bu olaydan sonra karısıyla arasındaki durumun ne olduğu hakkında bir iki şey okudum. Oğlunun arkadaşı dahil başkalarıyla yattığını canlı yayında Will'in suratına söylüyormuş karısı Will tamam falan diyormuş o tarz bir şeyler okudum bu olayın kendisinden daha skandal. Ulan bunlar gerçek mi ya? İnşallah değildir abi hiçbir insan bu kadar düşmemeli.

Tokat başta şaka gibi duruyor çünkü Will yerine dönerken bildiğin gülmemek için kendini zor tutan insan mimiği yapmış. Herhalde farklı şeyler yaşadı o an içinde onun yansımasıydı. Sonuçta milyonların önünde sahne basıp adam tokatladı. Devamında da bağırdığı yer falan büyük gerilim, Chris'i inanılmaz bir durumun içine sokmuş ama o durumda da ancak bu kadar sakin kalınabilirdi. Mevzuyu Chris toparlamış. İnsanların elinde olmayan şeylerle alakalı şaka yaparken özellikle dikkatli olmalıyız. Chris bunu daha önce de yapmış, bilmiyorsa problem yok ama biliyorsa bu mizah değil güzel kardeşim. Tabi bu Will'in tepkisini haklı çıkarmaz. Ödülü almadan çekip gidebilirdin bir iki kelam edip ya da ödülü alınca içinde gezdirebilirdin, kalkıp sahnedeki adamı bu durumda bırakamazsın hayvan gibi saldıramazsın anasını satayım.

Son düzenleme:
Filmlerin büyük bölümünü izledim, The French Dispatch ve The Green Knight'ın sinematografi adaylığı almaması, Don't Look Up'ın En İyi Film adaylığı alıp Machbeth'in almaması inanılmaz gerçekten. Hem Altın Küre hem de BAFTA'da En İyi Film'i TPOTD'a vermeleri ayrı saçmalık; yönetmenlik, sinematografi ve oyunculuklara dair lafım yok, bunlar güçlü yönleriydi ama adaylar arasında En İyi Film'i vereceğim son filmlerden biri olur. Son günlerde CODA'ya verilecek diye söylentiler dolaşmaya başladı, tatlı bir filmdi ama bence o da hak etmiyor.

(Almasını istediklerim / muhtemelen verecekleri):
En iyi Film: Dune / TPOTD
Yönetmen: Jane Campion / Jane Campion
En iyi Kadın Oyuncu: Kristen Stewart / Kristen Stewart
En iyi Erkek Oyuncu : Denzel Washington / Will Smith
Yardımcı Kadın: - / - (Yorum yapabilecek kadarını izlemedim.)
Yardımcı Erkek: - / Troy Kotsur (Benim için öne çıkan biri olmadı.)
Film Müziği: Dune
Orijinal Senaryo: Licorice Pizza / Licorice Pizza
Uluslarası: - / Drive My Car (hâlâ izlemedim, sinemada izlemek istiyordum ama bir türlü vakit bulamadım gitmeye)
Yapım Tasarım: Macbeth / Dune
Sinematografi: Dune da alsa Machbet de alsa sevinirim, bu ikisinden birine gider muhtemelen zaten.
En İyi Ses Miksajı: Dune
En İyi Özgün Şarkı: - / -
Muhtemelen vereceklerden 8 tanesini tutturmuşum. CODA da TPOTD da benim gözümde ödüle layık değildi, zaten memnun etmeyecekti ama TPOTD almadığı için daha az rahatsız oldum.

Teknik ödüllerin hepsini Dune'un alması ama Villeneuve'ün En İyi Yönetmen adaylığı bile almaması bu yılın en büyük şakası.

Hocam ikisini nasıl bağladın.İki tarafın razı olduğu bir durumla bu nasıl aynı şey olabilir.
Öncesinde yaşadıkları ile bunu birleştirmeyi pek doğru bulmadım.
Arkadaşın demek istediği saçma değil bence, oğlunun arkadaşıyla aldatalırken bile bir şey demeyen birisi neden sırf laf atıldı diye şamar atıyor.

Burada hayat adamın hayatı vs denilebilir buna kimse bir şey diyemez ama imalı konuştuğu için birine vuran birisi aldatalırken normal karşılayınca ister istemez tepki topluyor

Arkadaşın demek istediği saçma değil bence, oğlunun arkadaşıyla aldatalırken bile bir şey demeyen birisi neden sırf laf atıldı diye şamar atıyor.

Burada hayat adamın hayatı vs denilebilir buna kimse bir şey diyemez ama imalı konuştuğu için birine vuran birisi aldatalırken normal karşılayınca ister istemez tepki topluyor
Yok öyle söyler, altatma hiç yok ayrılmışlar, kadın ayrılmalarına rağmen sormuş sorun olurmu başkalarıyla görüşmem adamda olmaz demiş.

Olay öyle değil, nerdeyse ayrılma noktasına gelmişler eşide ayrılıyoruz başka insanlarla görüşebilirmiy diye sormuş. Buda tamama getirmiş, bizim Türk medyası olayı bu hale getirdi.
O da normal değil ki , ya senle olmuyor bir herif var şansımı deneyeyim bakim senden iyimi. Meh değilmiş sana geri döndüm herif.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık