Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

94. Akademi Ödülleri

İlk başta karısının yüzü düşerken gülüyor ama orası kafa karıştırdı.
Ya şimdi insan bir şakaya kızsa da başta gülüp sonrasında sinirlenebiliyor kendim de yaşadım böyle istemesen de elinde olmadan şakanın rahatsız edici tarafına rağmen gülebiliyorsun.

Zaten bu bir şov olsa tokattan sonra Will Smith'in sesi kesilmezdi yayında. Ajanslar sayesinde sesini duyduk orada karımı s*** ağzına alma diye küfür ediyor. Ödülü kazandığında da adaylardan falan özür diledi ağlayarak.

İki tarafın da haksız noktaları var btw

Son düzenleme:
Ya şimdi insan bir şakaya kızsa da başta gülüp sonrasında sinirlenebiliyor kendim de yaşadım böyle istemesen de elinde olmadan şakanın rahatsız edici tarafına rağmen gülebiliyor.

Zaten bu bir şov olsa tokattan sonra Will Smith'in sesi kesilmezdi yayında. Ajanslar sayesinde sesini duyduk orada karımı s*** ağzına alma diye küfür ediyor. Ödülü kazandığında da adaylardan falan özür diledi ağlayarak.

İki tarafın da haksız noktaları var btw
Bu gerçekten insani bir reaksiyon mu yoksa hype yaratıp Oscar konuşulsun diye bir pr çalışması mı bilemiyorum.
Evet sinirli görünüyor küfürler ediliyor ama bunlar oyuncu sonuçta, bu reaksiyon bir oyunsa iyi oynamış diyeyim o zaman.

Bu gerçekten insani bir reaksiyon mu yoksa hype yaratıp Oscar konuşulsun diye bir pr çalışması mı bilemiyorum.
Evet sinirli görünüyor küfürler ediliyor ama bunlar oyuncu sonuçta, bu reaksiyon bir oyunsa iyi oynamış diyeyim o zaman.
Kariyerini sıkıntıya sokabilecek bir hareketi oynadıysa helal olsun ne diyeyim .d

Will Smith'in yaptığı rezillikten, geceni tüm tadını kaçırmıştır. Kendisi başta espriye güldükten sonra sırf eşi sinirlendiği için bu hareketi yaptı. İkilinin zaten açık evlilikleri var, Will Smith iyice aşağılık sendromunu diplerine kadar yaşıyor, yazık. Zaten ödülü de hak etmiyordu. Umarım bir daha da çağrılmaz.

Will Smith ne rezil bir tepki vermiş öyle. Kurguysa kötü gerçekse daha da kötü bir olay. Ricky Gervais çok daha ofansif şakalar yapıyor törenlerde. O olsa onu da tokatlayabilecek miydi?

Ödüller ise hiç şaşırtmadı. Drive my car en iyi yönetmeni alabilirdi. En iyi erkek oyuncu da Benedict Cumberbacth'in hakkıydı.

Olay Oscar gösterisinin bir parçası değil, gerçek. Aralarındaki husumet bir kaç yıldır devam ediyor. Chris Rock daha önceki ödül törenlerinden birinde de Jada'ya bu tip, hatta daha ağırlarını yapmıştı. Bildiğim kadarıyla televizyon gösterilerinde de devam etti. İşi gereği, rahatsızlığı ile ilgili kadın zaten aylardır büyük bir travma yaşıyor. Sürekli kanser şakaları yapılıyor onunla ilgili. Karısının bozulduğunu görünce tepki vermesi normal ancak bu tepkiyi ödül alırken aynı onun gibi konuşmasıyla verebilirdi hatta bu daha bile etkili olabilirdi. İşin diğer tarafında Will ve Jada çifti sürekli magazin dünyasına özel hayatları hakkında açıklama yapan kişiler, hatta insanlar bıktığı için artık imzalar toplayıp basın organlarına bu çiftle ilgili haber görmek istemediklerini belirtmek için imza kampanyaları bile yaptılar. Hayatlarını bu kadar açıp kimsenin bir şeyler söylememesini de beklemeleri değişik. İki komedyenin atışması her zaman sahnede sözlü olur. Will Smith bunu eyleme döndürdüğü için haksız, Chris Rock'da Jada esprilerini gereksiz uzattığı için haksız. Ödül konusunda bir yaptırım uygulanır mı bilmem ama haklı bir ödül aldı. Bu şekilde kirletmeseydi daha iyi olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık