Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

94. Akademi Ödülleri

O da normal değil ki , ya senle olmuyor bir herif var şansımı deneyeyim bakim senden iyimi. Meh değilmiş sana geri döndüm herif.
Ayrılmışlar, bunlarda boşanma yıllarca sürüyor, evlilik sözleşmesi filan derken. Artık iki ayrı insan olmuşlar, kadın veya erkek istediğiyle görüşür. Kadın yinede sormuş başkasıyla görüşebilir miyim diye, sıkıntı olurmu. Bence ortada ince bir haraket var, adam üzülür filan diye resmen izin istemiş, bizler illaha bir yanlış arıyoruz.

Ve bu insanların kültürü bizden çok daha rahat olan insanlar. 😄

Ayrılmışlar, bunlarda boşanma yıllarca sürüyor, evlilik sözleşmesi filan derken. Artık iki ayrı insan olmuşlar, kadın veya erkek istediğiyle görüşür. Kadın yinede sormuş başkasıyla görüşebilir miyim diye, sıkıntı olurmu. Bence ortada ince bir haraket var, adam üzülür filan diye resmen izin istemiş, bizler illaha bir yanlış arıyoruz.

Ve bu insanların kültürü bizden çok daha rahat olan insanlar. 😄
o kadar hakim değildim ama yorumlarda okuyorum daha hiç ayrılma konusu yok iken
kadın will'i oğullarının kankası ile aldatmış.
Bu video 2020 temmuzda yüklenmiş. Konuşma ne zamandır bilmiyorum. Kadın 4-4.5 sene önce aldattım diyor.

Will Smith olayı kurgu muhtemelen.Oyuncuların birbirine attığı yumruklar gibi ayarlı benzeri amerikan güreşlerinde de var.Gerçek olabilir de tabii şaşırmam Amerikan kültüründe adamın karısına hakaret edersen altta kalmazlar.Yumruk atmazlar ama böyle tokatla aşağılayabilirler. Jessica Chastain kazanmış Oscar’ı yeni gördüm.Henüz filmi izlemedim ama oscar aldığını duyunca sevindim.Diğer adaylardan da iyi oyuncular vardı ama jessica haketmişti bence önceki performanslarıyla.Zaten biliyorsunuz akademi genel portreye bakıyor biraz da.Leo’ya eninde sonunda verdikleri gibi ona da vereceklerdi hissetmiştim.

Şu videoları tekrar bi izledim, sonuç olarak Chris Rock'ın şakası çok saçma ve bayat, ayrıca çok saygısızca. Yani sinirlenilmesi gayet normal. Ama medeni bi insan da lafa lafla cevap vermeli, yumrukla değil. Will Smith orada tarihe geçebilecek çok zekice bi laf sokma fırsatını kaçırmış yani gayet.

Onun dışında Oscar ne ya? Saçma sapan işler. Meh.

Şu videoları tekrar bi izledim, sonuç olarak Chris Rock'ın şakası çok saçma ve bayat, ayrıca çok saygısızca. Yani sinirlenilmesi gayet normal. Ama medeni bi insan da lafa lafla cevap vermeli, yumrukla değil. Will Smith orada tarihe geçebilecek çok zekice bi laf sokma fırsatını kaçırmış yani gayet.

Onun dışında Oscar ne ya? Saçma sapan işler. Meh.

O kadar da kötü değil şaka. Kadın alt tarafı saçkıran olmuş, tedaviye cevap vermeyen kanser hastası muamelesi yapılıyor sosyal medyada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık