Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olası senaryo; Luffy türlü hile hurdayla taşın kalıbını alır ve kaçarlarken Kaido Baba uyanır ve BM ile atışırlar "o benim avım" diye. Ve son.
Aynen öyle olur bence de , diğer senaryo zaten Luffy'e fusen yaptırıp duvarda sektirmesi sonucu Luffy 'i oyuncağı olarak yanında tutması olur.
Biliyorum senin bahsettiğin konu da oydu ama benim fikrim de kayıtlara geçsin diye yazmak istedim :D

Benim olası vs görüşüm.
Luffy+2 veya 3 nova vs Kaido.
Jack vs Inu-Neko
Zoro-Sanji vs King ya da Shogun
Marco vs King veya Shogun
Ortada Queen kalıyor bu durumda.
Ya da Kaidosuz bir savaş ve savaş sonu herkesin Kaido ile savaşması olabilir. Jack savaşa faal olarak katılmazsa Kaido yeniden ilk düşündüğüm vs olayındaki gibi olur. Düşünüyorum da mangaka WCI gibi yapmazsa muhteşem bir arc okuyacağız.

Kaçıp "senlen KK(kaçan kral) olduktan sonra hesaplaşçam kay..." derken Baba denizi iki eliyle yarıp "ben o moruğa benzemem" diyede bilir.
Bence bir çok kişi bu noktayı anlamıyor. Kaido öyle böyle bir adam değil. Gençliğinde WB nasıl olurdu ? sorusundan doğmuş bir karakter. Savaşta yenileceği fikri dahi düşünülecek bir yapısı olmayan bir karakter.Herkes görecek ama o gün geldiğinde... :a:

Hacım hala zoro diyorsun daha birkaç sayfa önce zoroyu savunuyordum beni düşürdüğün hale bak :( insanın zoroyu savunası gelmiyor artık yav. Yapmayın etmeyin adamın adını yazdık diye kızıyonuz. Diyorum ki ve bunu son kez söyleyeceğim. Ben luffy hariç tayfada kimsenin jacki yenemeyeceğini söyledim sanji ve zoroyu özellikle belirttim çünkü ikisi tayfanın dövüş gücü. Burdan sanji ve zoro kıstasını nerden çıkardın. Hacım tamam zoro fanısın adından resminden belli oluyor da yapma gözünü seveyim ya :(
şu savunduğun şeye bak. Neden zoroyu belirtmişim :artiz:
Ben sana diyorum ki; Sanji vs Jack'in kıyaslanmasından rahatsız olduğunu belirtirken ya da Sanji'yi savunurken Zoro'dan bahsetmene gerek yok. Bu sefer rahatsız olduğun şeyi kendin yapmış oluyorsun. Üstüne, Sanji'yi savunurken Zoro'yu katıyorsun sonra ben Zoro'yu savununca bana kızıyorsun. Sen de bırak Sanji vs Jack'i konuşsunlar. Zaten sen de Sanji'nin yenemeyeceğini düşünüyormuşsun. Neden rahatsız oldun? Bırak da Sanji'yi konuşalım. Soğutma karakterden. :)

Demek istediğim buydu.

Ben sana diyorum ki; Sanji vs Jack'in kıyaslanmasından rahatsız olduğunu belirtirken ya da Sanji'yi savunurken Zoro'dan bahsetmene gerek yok. Bu sefer rahatsız olduğun şeyi kendin yapmış oluyorsun. Üstüne, Sanji'yi savunurken Zoro'yu katıyorsun sonra ben Zoro'yu savununca bana kızıyorsun. Sen de bırak Sanji vs Jack'i konuşsunlar. Zaten sen de Sanji'nin yenemeyeceğini düşünüyormuşsun. Neden rahatsız oldun? Bırak da Sanji'yi konuşalım. Soğutma karakterden. :)

Demek istediğim buydu.
Tamam dostum dediğin gibi olsun ne diyeyim bundan sonra zoro derken dikkat ederim. Kusura bakma.

Bence bir çok kişi bu noktayı anlamıyor. Kaido öyle böyle bir adam değil. Gençliğinde WB nasıl olurdu ? sorusundan doğmuş bir karakter. Savaşta yenileceği fikri dahi düşünülecek bir yapısı olmayan bir karakter.Herkes görecek ama o gün geldiğinde... :a:
Reyiz yeri göğü yarıp Korsanlığın Korsancılık oynamaya benzemediğini gösterdiği vakit, herkes el mi yaman bey mi görecek ;)

Tamam dostum dediğin gibi olsun ne diyeyim bundan sonra zoro derken dikkat ederim. Kusura bakma.
Yav sen beni hep yanlış anlıyorsun. Herkes istediği gibi Zoro'dan bahseder. İstersen Zoro'ya küfür et. Beni ilgilendirmez. Sen rahatsız olduğun şeyi söylerken aynısını kendin yapıyorsun demeye çalışıyorum. Belki de ben yanlış anlatmışımdır. Sen kusura bakma. Neyse.

Reyiz yeri göğü yarıp Korsanlığın Korsancılık oynamaya benzemediğini gösterdiği vakit, herkes el mi yaman bey mi görecek ;)
Yani , BM nin krize girdiğinde bir an ciddileştiği sahne aklıma geldi. Dedim ki Kaido ciddileşirse ne olur? Mangada öyle bir güç görmedik daha ... Jack gibi bir psikopatın altına işemesine sebep olan bir adam. Tanıtımı ve lafları boşa söyleyen birisi değil. Doffy biliyordu o yüzden arada gözüküp unutmayın diyor. Luffy kaçsa bile peşinden gider , Dünya bir Yonkou görür. O yüzden kaçsın diyom ben Luffy'e.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık