Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quenn vs Sanji = Sanji'nin çok zor durumda bırakılması yüzünden ve tayfadaki bir kızı korumak için kızlarla dövüşebilmeye başlayacak. Quenn'in logia meyvesi Sanji'nin bacaklarını kullanmasını zorlaştıracak, bu yüzden Sanji dövüşürken yumruklarını da kullanmak zorunda kalacak.
Bir dövüşte hem kadınlara vurmaya başlayacak hem ellerini kullanmaya başlayacak öyle mi :oleyo: Ben ikisini de seride hiçbir zaman göreceğimizi sanmıyorum.

Bir dövüşte hem kadınlara vurmaya başlayacak hem ellerini kullanmaya başlayacak öyle mi :oleyo: Ben ikisini de seride hiçbir zaman göreceğimizi sanmıyorum.
İşte olmaz diyorum ya :D Olsa çok iyi olurdu diye düşünüyorum sadece. Nedense aralarında en çok istediğim Usopp'un güçlü bir rakiple karşılaşması. Sanji normal dövüşmeye devam etse de olur, yeter ki dövüşsün artık :D

İşte olmaz diyorum ya :D Olsa çok iyi olurdu diye düşünüyorum sadece. Nedense aralarında en çok istediğim Usopp'un güçlü bir rakiple karşılaşması. Sanji normal dövüşmeye devam etse de olur, yeter ki dövüşsün artık :D
İkisi de olacak merak etme :D Ben Sanji'nin prensiplerinden vazgeçmesini istemezdim.

Luffy, Zou'da İnu ile konuşurken, Jack'i indireceğini söylemişti. O yüzden Jack'i, Luffy alacaktır. Zaten 1 arcta 2 adam indirmesi alışıldık bir durum. 2. ise muhtemelen Kaido olur.

Zoro da 1-2 samuray ile kapıştıktan sonra finalde shogunu alır.
Jack Luffy'e yar olmaz bence.Luffy'nin o sözüne takılma.İnu-Neko ikilisi halledicek bence Jack'i.Hatta mangakanın bu ikisinin uzvunu alma nedenlerinden biri bu diye tahmin ediyorum.Yani bu adamlar teke tekte bile Jack'le kapışabiliyorlardı ki ikiye tekte Jack'in şansı kalmaz.O yüzden Oda tarafları dengelemek için İnu-Neko ikilisine uzuv handikapını verdi.Zaten İnu'nun mu ne bidaki sefer ona minklerin gerçek gücünü göstericez tarzı bir sözü var.

Jack Luffy'e yar olmaz bence.Luffy'nin o sözüne takılma.İnu-Neko ikilisi halledicek bence Jack'i.Hatta mangakanın bu ikisinin uzvunu alma nedenlerinden biri bu diye tahmin ediyorum.Yani bu adamlar teke tekte bile Jack'le kapışabiliyorlardı ki ikiye tekte Jack'in şansı kalmaz.O yüzden Oda tarafları dengelemek için İnu-Neko ikilisine uzuv handikapını verdi.Zaten İnu'nun mu ne bidaki sefer ona minklerin gerçek gücünü göstericez tarzı bir sözü var.
O da olabilir. Genelde Luffy birini kafasına koyduğu zaman kapışıyor ama İnu ve Neko bize bırak falan derlerse bırakabilir. :good:Ancak Luffy, Kaido hariç en az bir kişiyle daha kesin kapışır. Jack olmazsa King veya bir samuray falan olabilir.

Son düzenleme:
Eyvallah :)

Sağol kankiğ :p Novalara konusunda en etkili parçalar Zoro ve Luffy'yi saymazsak Law ve Drake olacak. Adına kötü jenerasyon demişler ya bir kere. Kimse gidip de yonkounun emri altında çalışmaz. Apoo ve Hawkins de saf değiştirecek mecbur.
Elline sağlık, tamamını okumak zaman aldı ama fena değildi.

Ben şahsen Hawkins'in bizim ekipten kuklalar yapacağını düşünüyorum. Dayak yedikçe bizimkilerden ses çıkacak :oleyo2:

Kata tamam da Dof da luffyn kendine dofdan daha çok hasar verdi valla,dofun bitirici hiçbir yanı yoktu bana göre,elle tutulur darbesi Yok,hatırlamıyorsam kusura bakmayın artk,g4 dofdan daha çok hasar verdi kendine,o yüzden onu pek zorlama görmüyorum croco ve kata gibi

Kata tamam da Dof da luffyn kendine dofdan daha çok hasar verdi valla,dofun bitirici hiçbir yanı yoktu bana göre,elle tutulur darbesi Yok,hatırlamıyorsam kusura bakmayın artk,g4 dofdan daha çok hasar verdi kendine,o yüzden onu pek zorlama görmüyorum croco ve kata gibi
Boss'ların hakkı verilmek için Luffy bu kadar zorlanıyor yoksa 2 yıl sonrasında Kata hariç adam akıllı boss yoktu. Alayını gömer geçerdi normalde.

Katakuri ayrıydı. Reyiz başkaydı.

Nedense bana Kaido aşırı zeki ve mantıklı biri gibi geliyor. Umarım Wano arci içerisinde Clover reisin bahsettiği şeyleri biraz daha anlarız. Şu küçük kızın yardımı vasıtasıyla Yol kitabesinden ayrı bir kitabe daha çıkar. Eski bölümleri tekrar ettikçe bu bölümlerin gizem kokulari heyecanlandırıyor. 2 ay sonra falan işler tamamen kızışır umarım. Yaşlandık Oda biraz seri :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık